Opis stanowiska pracy

ACN jest dynamicznie rozwijającą się amerykańską firmą, działąjącą w branży telekomunikacyjnej. Swoim klientom oferujemy bogaty wybór produktów i usług, z których korzystają każdego dnia.

Zajmujemy się codziennym dostarczaniem usług telefonii stacjonarnej, cyfrowej i  komórkowej, internetu, energii, telewizji oraz zabezpieczeń.

Jesteśmy firmą międzynarodową, działamy na wszystkich kontynentach.

W związku z rozwojem naszego biura we Wrocławiu, poszukujemy kandydatów biegle władających językami obcymi. Pożądani kandydaci to:

Absolwenci lub Studenci filologii francuskiej

Obowiązki:

* Kompleksowa obsługa klienta francuskojezycznego:

* Odpowiadanie na telefony przychodzące od klientów z terenu Francji, Belgii i Szwajcarii

* Rozwiązywanie problemów i zapytań klientów zarówno drogą telefoniczną jak i mejlową

* Dbanie o najwyższą jakość obsługi

Oferujemy:

* Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

* Szkolenia wprowadzające

* Benefity, między innymi kartę multisport oraz prywatne ubezpiecznie medyczne

* Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku

* Miłą i przyjazną atmosferę w pracy

* Dla studentów oferujemy niepełnowymiarowy czas pracy i elastyczny grafik

Wymagania

Oczekujemy:

* Biegłej znajomości języka francuskiego – warunek konieczny

* Minimum komunikatywnej znajomości języka angielskiego

* Wysokiej motywacji do pracy

* Komunikatywności

Prezentacja firmy

ACN to obecnie największa na świecie firma sprzedaży bezpośrednie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta