Opis stanowiska pracy

Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Wieliczce
32-020 Wieliczka ul. Stroma 11
zorganizuje 6-miesięczny staż
dla zawodu lub specjalności: INSPEKTOR

Wymagania:

- wykształcenie średnie techniczne lub wyższe z zakresu budownictwa ogólnego lub pokrewne,
- dobra znajomość pakietu Microsoft Office,
- podstawowa wiedza z zakresu prowadzenia procesu inwestycyjnego oraz znajomości przepisów Prawa budowlanego

Zakres zadań wykonywanych:
- Udział w kontrolach budów i oględzinach
- Przygotowywanie pism, postanowień, decyzji
- Pomoc w sprawdzaniu dokumentów składanych z zawiadomieniami o zakończeniu budowy/wnioskami o pozwolenie na użytkowanie
- Obsługa sekretariatu

Rodzaj uzyskanych kwalifikacji lub umiejętności zawodowych:
-Zapoznanie ze stosowaniem przepisów, w tym przede wszystkim z zakresu Prawa budowlanego i Kodeksu postępowania administracyjnego
- Zdobycie wiedzy z zakresu prawidłowo prowadzonego procesu inwestycyjnego, niezbędnej zarówno w pracy w wykonawstwie, biurze projektowym jak i administracji publicznej z zakresu budownictwa
- zapoznanie z procedurami postępowania administracyjnego,
- zapoznanie z funkcjonowaniem sekretariatu i obiegiem dokumentacji w urzędzie

Wymagane dokumenty:
- CV
- list motywacyjny
- kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie

Wymagane dokumenty należy składać osobiście w siedzibie Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego w Wieliczce ul. Stroma 11, 32-020 Wieliczka lub pocztą na adres Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego w Wieliczce w terminie do 21.03.2016r. (data wpływu).

Pozostałe informacje:
Preferowane osoby zarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy w Wieliczce.
W przypadku osób z powiatów sąsiadujących, ewentualne zorganizowanie stażu będzie możliwe wyłącznie w przypadku pozytywnego rozpatrzenia wniosku o zorganizowanie stażu przez urząd pracy właściwy dla danego powiatu.

Prezentacja firmy

Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Wieliczce

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja Publiczna