Opis stanowiska pracy

Nasz oferta:
* atrakcyjny system wynagradzania i motywacji
* dogodne godziny pracy
* praca w ambitnym zespole
* w razie braku doświadczenia oferujemy pakiet szkoleń
*umowa o pracę lub

Opis stanowiska:
* tworzenie dokumentacji związanej z zawarciem i biegiem trwania umowy
* raportowanie pracy -stały kontakt z działem logistyki, technicznym oraz administracji
* obsługa klienta w szerokim zakresie ( zawieranie umów, przyjmowanie reklamacji, dyspozycji )

Potrzebujemy również pracowników do działu handlu, serwisowego oraz technicznego.

Wymagania

* dyspozycyjność od poniedziałku do piątku
* komunikatywność
* ukończone 18 lat ( rocznikowo )
* wysoka kultura osobista
DODATKOWYM atutem będą: doświadczenie w pracy z ludźmi, status ucznia lub studenta zaocznego.

Mile widziani mężczyźni z prawem jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

Firma multimedialna.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie