14 zł/h na rękę - Kasjer-sprzedawca

U Siwików sp. z o.o.

02-972 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Stanowisko kasjer-sprzedawca w małym sklepie specjalizującym się w sprzedaży mięsa i wędlin. Praca 6 dni w tygodniu - od poniedziałku do piątku zmianowo w godzinach 6:30-14:30 oraz 12:00-20:00, w soboty 7:00-15:00. Niedziele wolne.

Do obowiązków pracownika należy:
-profesjonalna obsługa klienta;
-obsługa kasy fiskalnej i terminala;
-dbanie o czystość w sklepie;
-wykładanie towarów i dbanie o estetykę.

Wymagania

Z wymagań technicznych to tylko aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Pozostałe wymagania dotyczą charakteru naszych przyszłych pracowników. Szukamy osób nie palących, energicznych i sympatycznych. Ważne są dla nas także takie cechy jak uczciwość, rzetelność, punktualność.

Prezentacja firmy

Jest to mały, rodzinny sklep znajdujący się w Miasteczku Wilanów. Główny... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
14PLN - 18PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie