Pracownik produkcji w rozlewni mleka, Niemcy

InterKadra Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Niemcy

Zakres obowiązków:

  • załadunek palet,
  • sortowanie towarów w kubkach,
  • obsługa maszyn w rozlewni,
  • napełnianie i pakowanie zgodnie ze specyfikacją produkcji,
  • sprzątanie i utrzymywanie porządku w miejscu pracy

Oczekujemy:

  • znajomości języka angielskiego na poziomie minimum A2,
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
  • doświadczenia w pracy na produkcji,
  • prawa jazdy + samochodu na dojazd z zakwaterowania.

Nasza oferta:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie ok 2300 euro brutto miesięcznie,
  • dodatki do wypłaty,
  • praca w systemie 3-zmianowym,
  • zakwaterowanie.

LOKALIZACJA: Münchehofe, blisko granicy z Polską

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.