Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.

Pszczyna, śląskie

Branża / kategoria:
Produkcja
Liczba pracowników:
1000
Adres WWW:

Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. to notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie firma będąca jednym z największych przetwórców mięsa czerwonego w Polsce. Prowadzone przez Henryka Kanię zakłady to nowoczesny producent wyrobów wędliniarskich i mięsa konfekcjonowanego, który dostarcza swoje produkty do największych sieci handlowych w kraju. Podstawę oferty firmy stanowią najwyższej jakości kiełbasy, kabanosy, szynki, wędzonki i wędliny plasterkowane.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

1 - 1 z 1

ofert pracy

  • ZADANIA: • wystawianie faktur i sporządzanie zestawień, • wewnętrzna kontrola obiegu dokumentów, • współpraca z działem księgowym, handlowym i zamówień.WYMAGANIA: • wykształcenie co najmniej średnie, • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, • odpowiedzialność, • dokładność i skrupulatność, • komunikatywność. OFERUJEMY: • możliwość rozwoju zawodowego, • pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ustabilizowanej ...