Yoon Group Sp. z.o.o

Wrocław, dolnośląskie

Branża / kategoria:
Budownictwo
Liczba pracowników:
20
Adres WWW:

YOON Group Sp. z.o.o. jest firmą świadczą usługi jako inwestor zastępczy i generalny wykonawca w branży budowlanej. Specjalizujemy się w sektorze przemysłowym. Poza nowymi inwestycjami zajmujemy się utrzymywaniem obiektów specjalnego przeznaczenia o indywidualnych wymaganiach uzależnionych od technologii, specyfiki prowadzonej w nich produkcji i pełnionych funkcji.

1 - 3 z 3

ofert pracy

  • ZADANIA: Prawidłowe, terminowe i zgodne z obowiązującym przepisami prowadzenie pełnej księgowości wybranych spółek grupy kapitałowej Yoon Group, w tym: • kontrola formalna i merytoryczna dokumentów księgowych zgodnie z prawem bilansowym oraz podatkowym, • księgowanie zakupu dokumentów kosztowych, • księgowanie zakupu środków trwałych oraz umieszczanie ich w ewidencji ŚT, • księgowanie sprzedaży, • księgowanie ...

  • ZADANIA: • kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników, • prowadzenie spraw związanych z zatrudnieniem, • przygotowywanie dokumentów związanych z umowami o pracę i umowami cywilnoprawnymi, zaświadczeń o zatrudnieniu • naliczanie i rozliczanie list płac dla pracowników, • rozliczanie i ewidencja czasu pracy (urlopy, zwolnienia lekarskie), • prowadzenie teczek osobowych pracowników, • obsługa systemu kadrowo-płacowego ...

  • - Zapewnienie profesjonalnej i kompleksowej obsługi administracyjnej biura; - Dbanie o porządek w biurze, przygotowywanie kawy; - Organizacja spotkań, organizacja podróży służbowych; - Wystawianie i ewidencjonowanie faktur; - Wsparcie przy recepcji (obsługa rozmów przychodzących i wychodzących oraz skrzynki mailowej, ewidencjonowanie korespondencji przychodzącej i wychodzącej, kontakt z firmami współpracującymi ...