Towarzystwo Wiedzy Powszechnej Oddział Regionalny we Wrocławiu

Wrocław, dolnośląskie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Szkolenia - Edukacja
Liczba pracowników:
9
Adres WWW:

Prezentacja firmy

Towarzystwo Wiedzy Powszechnej jest jedną z najstarszych organizacji oświatowych, pozarządowym stowarzyszeniem zajmującym się edukacją osób dorosłych. Naszą misją jest upowszechnianie wiedzy ogólnej i zawodowej, podnoszenie poziomu wykształcenia oraz wspomaganie szkolnictwa państwowego.

Towarzystwo Wiedzy Powszechnej - to własny system szkolnictwa średniego, policealnego i wyższego oraz działalność kursowa związana z doskonaleniem zawodowym, dokształcaniem oraz promocją zatrudnienia. Działamy na terenie całego kraju poprzez sieć oddziałów regionalnych, wyposażonych we własną bazę lokalową, współpracujących z profesjonalna kadrą wykładowców, nauczycieli i specjalistów z zakresu edukacji i praktyki gospodarczej.

Jesteśmy Założycielem uczelni wyższej - Dolnośląskiej Szkoły Wyższej (wcześniej: Dolnośląskiej Szkoły Wyższej Edukacji Towarzystwa Wiedzy Powszechnej we Wrocławiu).

Towarzystwo Wiedzy Powszechnej Oddział Regionalny we Wrocławiu

1 - 1 z 1

ofert pracy

  • W związku z realizacją projektu unijnego Żłobek "Twórcza kraina" zapraszamy do aplikacji na stanowisko Opiekuna w żłobku. W ramach projektu z wybranymi kandydatami podpisana zostanie umowa o pracę na cały etat, ilość przewidzianych stanowisk pracy: 5 Zgodnie z założeniami osoby zatrudnione w Projekcie na stanowisku opiekuna w żłobku odpowiedzialne będą za: opiekę nad dziećmi, dbałość o ich ...

Towarzystwo Wiedzy Powszechnej Oddział Regionalny we Wrocławiu podobne wyniki wyszukiwania:

do góry