ToP Secret

Łódź, łódzkie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Handel hurtowy i detaliczny
Liczba pracowników:
1500
Adres WWW:
http://www.redan.com.pl

Prezentacja firmy

Grupa Kapitałowa Redan jest jednym z wiodących podmiotów działających na terenie Europy Środkowo-Wschodniej na detalicznym rynku odzieżowym.

Działalność Grupy dzieli się na dwa – wyraźnie różniące się – sektory: modowy i dyskontowy. W ramach obu segmentów funkcjonuje łącznie ok. 700 placówek.

Na rynku modowym Grupa Redan rozwija, promuje i dystrybuuje swoje popularne marki odzieżowe Top Secret, Troll i Drywash. Kolekcje tych marek są tworzone przez własnych projektantów. Dystrybucja jest prowadzona poprzez sklepy detaliczne i salony Top Secret. Sprzedaż odbywa się również przez sklep internetowy. Redan posiada także sieć sklepów Top Secret i Troll za granicą – na Ukrainie i w Rosji. Sieć sklepów sektora modowego Grupy obejmuje około 350 placówek w Polsce i za granicą (własnych, franczyzowych i kornerów).
Działająca na rynku dyskontowym sieć sklepów TXM oferuje bardzo szeroką gamę ubrań oraz akcesoriów dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Jest ona uzupełniona tekstyliami domowymi, obuwiem i dodatkami. „Ubieramy całą rodzinę” jest hasłem przewodnim tej sieci. Silnymi stronami TXM jest bardzo dobra relacja jakości ubrań do ich ceny oraz rozległa sieć dystrybucji.

Grupa Kapitałowa Redan zatrudnia ok. dwóch 1,5 tys. osób.

Od 2003 roku akcje Spółki są notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

ToP Secret

Nie znaleziono żadnych ofert pracy

do góry