The Cats

Warszawa, mazowieckie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Marketing
Liczba pracowników:
7
Adres WWW:
http://www.thecats.pl

Prezentacja firmy

Marketing i Internet to nasza pasja. W rodzinnej atmosferze od 10 lat pomagamy firmom zaistnieć w Internecie. Tworzymy skuteczne strony www oraz kampanie reklamowe.

Od 2016 roku oferujemy naszym klientom innowacyjną na rynku polskim usługę - outsourcing działu marketingu. W tym celu stworzyliśmy The Cats - Your Marketing Managers.

Dzięki The Cats właściciele małych i średnich firm mogą w pełni skoncentrować się na prowadzeniu swoich biznesów. My w tym czasie kompleksowo prowadzimy dla nich działania marketingowe - tworzymy identyfikację wizualną, strategię marketingową, materiały reklamowe, planujemy komunikację, zakup mediów i optymalizujemy działania sprzedażowe.

The Cats

1 - 1 z 1

ofert pracy

  • Młodszy specjalista Marketing

    Warszawa, mazowieckie

    Interesujesz się komunikacją, reklamą w Internecie, e-commerce, tworzeniem stron internetowych? Chcesz uczestniczyć we wprowadzaniu na rynek nowych marek i aktywnie wspierać je marketingowo we wzroście? Jeżeli tak, to szukamy właśnie Ciebie! Poznaj The Cats i dołącz do naszego zespołu. Od 10 lat pomagamy firmom zaistnieć w Internecie. Tworzymy skuteczne strony www oraz kampanie reklamowe. Od 2016 roku ...

do góry