ŚWIAT PREZENTÓW

szczecin, zachodniopomorskie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Handel - Usługi
Liczba pracowników:
30
Adres WWW:
http://www.swiatprezentow.eu

Prezentacja firmy

Świat Prezentów - Jesteśmy związani z handlem od ponad 13 lat. Na szczecińskim rynku firma "ŚWIAT PREZENTÓW" oferuje artykuły dekoracyjne (prezenty, upominki, pamiątki) od lutego 2006 roku. Aktualnie oferujemy artykuły dekoracyjne na sali sprzedaży o pow. 800 m2. Od 2006 roku nasza firma zajmuje się importem upominków z Chin, Indonezji i Filipin.Jesteśmy firmą oferującą na lokalnym rynku najszerszy asortyment upominków i prezentów. U nas znajdziecie upominki i prezenty: całoroczne, na Boże Narodzenie, Wielkanoc, Walentynki, marynistykę, porcelanę użytkową, lampy, zegary, meble drewniane oraz inne pamiątki.
Obecnie w naszej bazie mamy ponad 1000 klientów z terenu Polski północnej i zachodniej. Przygotowaliśmy ponad 100 tys. artykułów. Asortyment naszych produktów systematycznie się zmienia. Każdego dnia przyjeżdżają do naszych magazynów dostawy upominków od współpracujących z naszą firmą dostawców z Polski i z zagranicy.

Poza tym firma od 2007 tworzy sieć sklepów detalicznych z upominkami i art. wystroju wnętrz pod szyldem ART DECOR. Do końca 2008 planujemy mieć 10 lokalizacji. Aktualnie firma ma sklepy w Szczecinie , Poznaniu, Bydgoszczy i Słupsku.
ŚWIAT PREZENTÓW

Nie znaleziono żadnych ofert pracy

do góry