Subra GRP Sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Finanse - Bankowość - Kredyty
Liczba pracowników:
12
Adres WWW:
http://www.subra.pl

Prezentacja firmy

JESTEŚMY SPECJALISTAMI Z WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIEM W OBSZARZE DOCHODZENIA NALEŻNOŚCI I USŁUG FINANSOWYCH.

W skład naszego zespołu wchodzą eksperci z dziedziny finansów, prawa i ekonomii. W procesie dochodzenia należności zaangażowani są windykatorzy, prawnicy, analitycy finansowi, detektywi oraz wyselekcjonowane kancelarie komornicze. Naszą skuteczność budujemy przez bezpośrednie kontakty z dłużnikami, dzięki temu dobieramy odpowiednie narzędzia windykacyjne i prawne. Nasze niestandardowe działania i procedury sprawiają, że jesteśmy firmą, która wyróżnia się na tle konkurencji swoją efektywnością.

W swojej ofercie posiadamy usługi finansowe, takie jak faktoring, które dedykowane są dla małych i średnich firm. Dodatkowo ściśle współpracujemy z wieloma instytucjami finansowymi, dzięki temu oferujemy naszym klientom różnorodne narzędzia finansowe. Proponujemy takie instrumenty, które dadzą najlepszą efektywność i zapewnią rozwój oraz płynność finansową przedsiębiorstwa. Nasz zespół ekspertów każdorazowo analizuje sytuację firmy i wskazuje odpowiednie kierunki w jakich może rozwijać się przedsiębiorstwo korzystając z różnych źródeł finansowania.

Subra GRP Sp. z o.o.

1 - 1 z 1

ofert pracy

  • Subra jest dynamicznie rozwijającą się firmą z sektora finansowego. W skład naszego zespołu wchodzą eksperci z dziedziny prawa i ekonomii. Niestandardowe działania i procedury sprawiają, że wyróżniamy się na tle konkurencji swoją efektywnością. www.subra.pl Stanowisko: Doradca Klienta Biznesowego Miejsce zatrudnienia: Dąbrowa Górnicza Zadania na stanowisku Doradcy Klienta Biznesowego: - wspieranie klientów ...

do góry