Sanito Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Inżynieria
Liczba pracowników:
50
Adres WWW:
http://www.sanito.pl

Prezentacja firmy


Firma SANITO została założona w 2006 r. W swojej działalności koncentrujemy się na innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych głównie z zakresu pomp ciepła. Nasza historia pokazuje dynamiczny rozwój i szereg dobrych strategicznych decyzji, które umacniały stale naszą pozycję na rynku.

Sanito Sp. z o.o. jest jedną z najchętniej wybieranych wykonawców inteligentnych systemów grzewczych opartych na pompach ciepła i innych odnawialnych źródłach energii.

Inwestorzy darzą nas swoim zaufaniem ponieważ stale udoskonalamy swoje usługi, oferując najnowocześniejsze technologie . Jednocześnie staramy się dopasować system do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Jako doświadczona firma możemy zaproponować naszym klientom wysoki standard obsługi i niezawodność w realizacji inwestycji ponieważ zatrudniamy inżynierów otwartych na nowości techniczne. Stosujemy jedynie produkty uznanych producentów.

Proponowane instalacje są przygotowywane indywidualnie do potrzeb klienta oraz wyznaczonego budżetu. Staramy się zapewnić największą jakość za rozsądnie skomponowaną cenę. Wybierając Sanito Sp. z o.o. dołączasz do dużej grupy zadowolonych klientów. Od początku istnienia kreujemy rynek grzewczy, oferujemy dzisiaj rozwiązania, o których inni jeszcze nie myślą. Nie boimy się łączyć różnych technologii.

Sanito Sp. z o.o.

Nie znaleziono żadnych ofert pracy

do góry