Restauracje Polskie Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Turystyka - Hotelarstwo - Katering
Liczba pracowników:
6

Opis stanowiska:
DOBRZE RADZISZ SOBIE Z DOMOWĄ KUCHNIĄ?

OPISZ NAM KRÓTKO SWOJĄ OSOBĘ ORAZ NIE ZAPOMNIJ O NR. KONTAKTOWYM, Z PEWNOŚCIĄ SIĘ Z TOBĄ SKONTAKTUJEMY!

KUCHNIA W A Ż N E !!!!

• NIE MASZ DOŚWIADCZENIA, GOTUJESZ W DOMU? GOŚCIE I RODZINA ZACHWYCAJĄ SIĘ TWOJĄ KUCHNIĄ? TA PRACA JEST DLA CIEBIE!!!

• Poszukujemy kucharki z doświadczeniem kulinarnym, a szczególnie jako dobra, \\\"BARDZO DOBRA\\\" gospodyni domowa.

Wymagania:
KUCHNIA:
• doświadczenie w kuchni ! ! ! (OCZYWIŚCIE W DOMU RÓWNIEŻ!!!!)
• finezja kulinarna, smak to podstawa!
• umiejętność ugotowania potraw przez nas narzuconych!
• aktualna książeczka Sanepid * ;
• operatywność i chęć do pracy;
• dyspozycyjność

Oferujemy:
• zatrudnienie bezpośrednio u Pracodawcy;
• miła atmosfera pracy;
• nowoczesne wyposażenie gastronomiczne w miejscu pracy

SZUKAMY DOJRZAŁYCH OSÓB - TZN. NIE TAKICH KTÓRE DOPIERO CO UKOŃCZYŁY SZKOŁĘ.

SZUKAMY GOSPODYŃ DOMOWYCH, KTÓRYM ZALEŻY NA STAŁEJ - DŁUGOTRWAŁEJ PRACY.

SZUKAMY OSÓB PRACOWITYCH, TZN. NIE SZUKAJĄCYCH (PRZERW NA PAPIEROSA, ITP...)

SZUKAMY OSÓB UMIEJĄCYCH DOBRZE I SZYBKO KLEIĆ PIEROGI, UMIEJĄCYCH STAĆ NA PIECU ORAZ NIE BOJĄCYCH SIĘ CODZIENNYCH PRAC W KUCHNI (OBIERANIE WARZYW, PORZĄDKI, MYCIE NACZYŃ, SZYBKIE CZASY WYDAWANIA POTRAW)