Qupri Sp. z o.o.

Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Produkcja
Liczba pracowników:
17
Adres WWW:
http://www.qupri.pl

Prezentacja firmy

QuPri Spółka z o. o. jest specjalistyczną firmą w branży ogrodzeń, bram oraz wszelkiego rodzaju zabezpieczeń zarówno mechanicznych jak i elektronicznych.

Siedziba firmy mieści się w Ostrowie Wielkopolskim.

Nasza firma składa się z takich działów, jak:

- spawalnia,

- zgrzewalnia,

- nowoczesna lakiernia proszkowa,

- jedyna w Polsce linia produkcji drutu ostrzowego.

Firma nasza prężnie rozwija się stale poszerzając swój asortyment. Spełnia wymagania najbardziej wymagających kontrahentów.
Proponowane przez naszą firmę ogrodzenia i bramy charakteryzują się dużą wytrzymałością mechaniczną, doskonałym zabezpieczeniem antykorozyjnym oraz ciekawą stylistyką.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów nasza spawalnia wykonuje także elementy ogrodzeń i konstrukcji stalowych według życzeń klientów lub powierzonych projektów.

Posiadamy urządzenia do wysokociśnieniowego odtłuszczania i fosforanowania elementów. Napylanie farb proszkowych odbywa się elektrostatycznie przy wykorzystaniu pistoletu typu KORONA. Używamy farb proszkowych o najwyższej jakości. Malujemy nie tylko w standardowej kolorystyce, ale też na życzenie klienta w całej palecie kolorów RAL i różnych efektach wykończeniowych
Maksymalna wielkość malowanego elementu: szer. 0,8 m, wys. 2,6 m, dług. 6,8 m.

Firma posiada wielopunktową zgrzewarkę, pozwalającą zgrzewać panele z różnych grubości drutów o różnych oczkach, także z podwójnym drutem poziomym, pod wymiar klienta.

Wykonujemy także konstrukcje ze stali, blachy trapezowej wg projektów.

Oferując nasze usługi potrafimy zaproponować cenę uwzględniającą interesy naszych partnerów, jak również realia rynku, na którym pracujemy.

W przyszłości firma ma zamiar rozszerzyć wachlarz oferowanych produktów o automatykę do bram, szlabany, kołowroty i bramki przejściowe, zapory drogowe oraz inny asortyment zgodny z życzeniami klientów.

Qupri Sp. z o.o.

Nie znaleziono żadnych ofert pracy

do góry