Qubus Hotel Management Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Hotelarstwo - Turystyka
Liczba pracowników:
680
Adres WWW:
http://www.qubushotel.com

Prezentacja firmy

Sieć QUBUS HOTEL działa w Polsce od 1996 roku, rozwijając grupę nowoczesnych hoteli dla biznesu oraz turystów indywidualnych w większych i mniejszych polskich miastach.

Każdy Qubus Hotel oferuje komfortowe warunki zarówno do wypoczynku, jak i pracy - sieć zapewnia łącznie niemal 1300 wygodnych, nowoczesnych pokoi oraz 40 sal konferencyjnych, wyposażonych w profesjonalny sprzęt audiowizualny i projekcyjny. W każdym obiekcie znajduje się również ekskluzywna restauracja, natomiast w wybranych hotelach Goście mogą skorzystać z bogatej oferty fitness (baseny, sauny, siłownie pokoje relaksacyjne).

Swoją działalność sieć Qubus Hotel rozpoczęła w 1996 roku, wraz z otwarciem hotelu w Zielonej Górze. Jako jedna z pierwszych hotelowych sieci w kraju uzyskała w 2006 roku dla swoich obiektów certyfikat zarządzania jakością ISO 9001. Kolejne lata przyniosły nowe nieruchomości i projekty, nowe wyzwania i cele. Po trzynastu latach działalności sieć oferuje czternaście 3- oraz 4-gwiazdkowych obiektów. Jednocześnie realizowane są kolejne inwestycje. To wyraz planów zarządu, stawiającego na rozwój i aktywną działalność na rynku hotelowym w Polsce.

Potwierdzeniem pozycji sieci QUBUS HOTEL jest również fakt, że w 2003 roku wygrała ona konkurs i została operatorem czterogwiazdkowego obiektu Qubus Hotel Prestige w Katowicach. Był to pierwszy projekt zrealizowany zgodnie z nową strategią rozwoju firmy, opartej na dzierżawie lub zarządzaniu innymi obiektami hotelowymi w Polsce pod wspólną marką QUBUS HOTEL.

Sieć daje swoją rozpoznawalną markę, wysokie standardy, specjalistów z dużym doświadczeniem w branży oraz dostęp do mechanizmów wspierających zarówno działalność operacyjną hotelu, jak również ich sprzedaż. Dowodem skuteczności podejmowanych w ten sposób działań są liczne nagrody - wśród nich Rekomendacja Forbes 2008 dla Qubus Hotel Kraków, Certyfikat Jakość Obsługi czy nagroda dla Solidnego Pracodawcy 2007, 2008 i 2009.

Zapraszamy na stronę www.qubushotel.com

Qubus Hotel Management Sp. z o.o.

Nie znaleziono żadnych ofert pracy

do góry