PUE Energotest - Energopomiar sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Energetyka
Liczba pracowników:
100
Adres WWW:
http://www.energotest.com.pl

Prezentacja firmy

Energotest-Energopomiar to nowoczesna, dobrze zorganizowana firma inżynierska wywodząca się z najlepszych tradycji Zakładów Pomiarowo-Badawczych Energetyki ENERGOPOMIAR. Podstawowym atutem firmy jest liczna kadra wybitnych specjalistów, blisko 70% personelu posiada wyższe wykształcenie. Wielu z nich kierowało lub współuczestniczyło w: projektowaniu, kompletacji dostaw, nadzorowaniu montażu, badaniach pomontażowych, rozruchu urządzeń i układów elektroenergetycznych praktycznie we wszystkich nowo budowanych i modernizowanych elektrowniach, elektrociepłowniach, stacjach energetycznych oraz zakładach przemysłowych w Polsce, jak również za granicą.

Przy realizacji tych zadań współpracujemy z najlepszymi polskimi firmami działającymi na rynku elektroenergetycznym oraz wieloma firmami zagranicznymi, np.:ABB, Alstom, Babcock, General Electric, Siemens, Schneider, Foster Wheeler, Emerson - Westinghouse Electric Poland, Lurgi Lentijes. Bazując na bogatej wiedzy i doświadczeniu specjaliści Energotestu-Energopomiaru opracowali i wdrożyli do produkcji wiele innowacyjnych konstrukcji urządzeń cieszących się dużym uznaniem Klientów.

Nasi specjaliści aktywnie uczestniczą w integracji i wymianie poglądów środowiska branżowego, między innymi organizują coroczne seminaria techniczne, cieszące się dużym uznaniem specjalistów elektroenergetyki zawodowej i przemysłowej, publikują artykuły w prasie fachowej, wygłaszają referaty na seminariach i konferencjach.

W 1999 roku na bazie pracowników własnych i przekształcanego ZRE Gdańsk Energotest-Energopomiar utworzył spółkę Energotest-Gdańsk zajmującą się układami wzbudzenia generatorów i silników, regulatorami napięcia transformatorów, przemiennikami częstotliwości, kaskadami tyrystorowymi oraz układami automatyki przemysłowej.

W roku 2004 w firmie wdrożony został system zarządzania jakością zgodny z norma PN-ISO 9001:2000.

PUE Energotest - Energopomiar sp. z o.o.

Nie znaleziono żadnych ofert pracy

do góry