Pryzmat

Poznań, wielkopolskie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Internet - E-Commerce - Nowe Media
Liczba pracowników:
8
Adres WWW:
http://www.klienter.pl

Prezentacja firmy

Mamy już 20 lat doświadczenia w marketingu i sprzedaży w internecie. Pomagamy w dostarczaniu klientów z internetu. Pokazujemy, gdzie w internecie są potencjalni klienci i jak ich do siebie przyciągnąć. Tworzymy i oferujemy narzędzia, które umożliwiają budowanie relacji w internecie. Uważamy bowiem, że dobre relacje są podstawą każdej współpracy. Zarówno z klientami, dostawcami i oczywiście z pracownikami.

Dotąd zajmowaliśmy się obsługą małych firm. Sami jesteśmy mała firmą i dobrze rozumiemy potrzeby takich przedsiębiorców. Specjalnie dla nich stworzyliśmy łatwe w obsłudze narzędzie do sprzedaży w internecie, kompleksową procedurę wdrożeń, system stałych szkoleń i konsultacji on-line oraz internetową platformę pomocy i zarządzania zadaniami. Prowadząc niewielkie biuro obsługujemy setki klientów z Polski i zza granicy.

Od niedawna stawiamy też na coraz większe firmy. Ostatnio naszym głównym klientem stało się jedno z poznańskich wydawnictw, w którym zautomatyzowaliśmy internetowy marketing, wdrożyliśmy internetowe zarządzanie projektami oraz wprowadziliśmy systematyzację pracy na poszczególnych stanowiskach.

Teraz szukamy pasjonatów, którzy chcieliby się specjalizować w wybranych zakresach usług, które świadczyć będziemy coraz większym naszym klientom. Dotąd byliśmy w firmie dość wszechstronni, zajmując się wieloma sprawami na raz. Nadeszły czasy, że trzeba się specjalizować. Dlatego coraz bardziej potrzebujemy specjalistów z poszczególnych dziedzin.

Chcesz stać się częścią naszego innowacyjnego Zespołu? Zgłoś się już teraz i buduj z nami przyszłość internetowego biznesu opartego na zdrowych relacjach między klientami, sprzedawcami i ich współpracownikami.

Pryzmat

Nie znaleziono żadnych ofert pracy

do góry