Prowork

Warszawa, mazowieckie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Human Resources
Liczba pracowników:
20
Adres WWW:
http://www.prowork.com.pl

Prezentacja firmy

Firma Prowork z siedzibą w Warszawie działa od 1999 roku i specjalizuje się w organizowaniu wyjazdów edukacyjnych Au Pair do USA i wielu krajów w Europie oraz świadczy usługi doradztwa personalnego i rekrutacji pracowników do pracy za granicą przede wszystkim w branży edukacyjnej i opieki nad dziećmi oraz opieki medycznej.Program Au Pair – We współpracy z partnerskimi firmami za granicą organizujemy pobyty Au Pair u rodzin w 15 krajach na świecie. Program Au Pair jest kierowany dla osób w wieku 18-30 lat, które chcą tanio i bezpiecznie wyjechać za granicę aby pracować i uczyć się języków obcych. W zamian za pomoc w opiece nad dziećmi Au Pair ma zagwarantowane bezpłatne utrzymanie, kieszonkowe na własne wydatki oraz zazwyczaj opłacony przelot do rodziny i kursy językowe. Szczegółowy opis i warunki uczestnictwa w programie Au Pair dostępny jest na stronie Prowork w dziale Program Au Pair. Pobyt w rodzinie to unikalna możliwość poznania kultury i codziennego życia w danym kraju i biegłego opanowanie języka obcego. Za pośrednictwem Prowork wyjechało już kilka tysięcy osób na pobyty Au Pair u rodzin na całym świecie. Obecnie oferujemy: Au Pair USA, Au Pair Chiny, Au Pair Wielka Brytania, Au Pair Francja, Au Pair Niemcy, Au Pair Szwajcaria, Au Pair Norwegia, Au Pair Islandia, Au Pair Włochy, Au Pair Hiszpania, Au Pair Belgia, Au Pair Austria, Au Pair Irlandia, Au Pair Holandia, Au Pair Finlandia.

Warunkiem wyjazdu w ramach Programu Au Pair jest podpisanie wymaganej umowy i złożenie wymaganej aplikacji. Koszty związane z udziałem w Programie Au Pair podane są na stronie www.prowork.com.plDoradztwo personalne – profesjonalne usługi rekrutacji pracowników dla pracodawców w kraju i za granicą.
► praca za granicą - edukacja i opieka and dziećmi, opieka medyczna. Oferty praca za granicą: opiekun medyczny, opiekun osoby starszej, pielęgniarka Anglia, Niemcy, Holandia, Szwajcaria
► praca w kraju - Edukacja i opieka nad dziećmi , Opieka medyczna. Oferty praca w Warszawie: niania z angielskim, babysitter , opieka nad dziećmi i domem u rodzin obcojęzycznych w Warszawie/ expat families in Warsaw.
Nie pobieramy ŻADNYCH opłat od osób poszukujący pracy w kraju czy za granicą
Zapewniamy przyjazną profesjonalną obsługę w j. polskim i angielskim. Nasi konsultanci służą pomocą na każdym etapie rekrutacji.

PROWORK POSIADA CERTYFIKAT NR 967 MINISTERSTWA GOSPODARKI I PRACY

Posiadamy certyfikat nr 967 potwierdzający wpis agencji Prowork do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia. Szczegóły dostępne na stronie Ministerstwa Pracy i Polityki Spłecznej: www.kraz.praca.gov.pl

Prowork

Nie znaleziono żadnych ofert pracy

do góry