Premium Solutions Polska Sp. z o.o. Sp. k.

Warszawa, mazowieckie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
IT - Software - Usługi
Liczba pracowników:
20
Adres WWW:
http://www.premiumsolutions.pl

Prezentacja firmy

Premium Solutions Polska dostarcza narzędzia i wiedzę z zakresu projektowania CAD, technologii wytwarzania i sterowania maszynami CAM, obliczeń inżynierskich CAE / MES oraz przepływów CFD. Gwarantujemy pełne wsparcie techniczne oraz zapewniamy doradztwo w doborze rozwiązań sprzętowych. Posiadamy w ofercie renomowane produkty światowych marek: SOLIDWORKS, SolidCAM, InventorCAM, NCBrain, IrbCam, SigmaNEST, Cimco Integration, Dell i wielu innych.

Od początku działalności związaliśmy się z największymi graczami na rynku aplikacji inżynierskich – Dassault Systemes SOLIDWORKS i SolidCAM Ltd. Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem tych firm w Polsce. Co roku wprowadzane są nowe wersje SOLIDWORKS i SolidCAM, w najwyższym stopniu skupiające się na funkcjach oczekiwanych przez użytkowników. Słuchamy Klientów i ich potrzeb – jeżeli zgłosisz nam potrzebę rozbudowy o funkcje niedostępne w najnowszej wersji, my przekażemy to producentowi.

Dzięki obecności naszych biur w Warszawie, Wrocławiu, podpoznańskich Obornikach oraz Tychach jesteśmy w stanie szybko i skutecznie dotrzeć do naszych Klientów z szeroką ofertą oprogramowania, ale również sprzętu i szkoleń.

Premium Solutions Polska Sp. z o.o. Sp. k.

Nie znaleziono żadnych ofert pracy

do góry