P.P.H.U. Visscher-Caravelle Poland Sp. z o.o.

Grudziądz, kujawsko-pomorskie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Produkcja
Liczba pracowników:
800
Adres WWW:
http://visscher-caravelle.nl

Prezentacja firmy

Visscher-Caravelle Automotive Group jest międzynarodowym firmą o globalnym zasięgu produkującą tekstylne dywaniki samochodowe.
Nasze zakłady produkcyjne znajdują się w Polsce, Australii i Meksyku, a biura sprzedaży w Holandii, Australii, Wielkiej Brytanii, Francji, Stanach Zjednoczonych i Chinach.
Główny zakład produkcyjny zlokalizowany jest w Grudziądzu i produkuje dywaniki dla niemal wszystkich producentów samochodów.
Racjonalizatorskie rozwiązania w obszarze organizacji produkcji, wysoka wydajność, nowoczesne systemy wspomagające zarządzanie (SAP, EDI) pozwalają na ciągłe umacnianie silnej pozycji Firmy na rynku.
Światowe zespoły projektowe oraz kompleksowe zadania stwarzają idealne warunki do rozwoju kariery.
Międzynarodowy i multidyscyplinarny charakter naszej firmy sprawia, że jesteśmy jednym z wiodących przedsiębiorstw w branży.

P.P.H.U. Visscher-Caravelle Poland Sp. z o.o.

1 - 2 z 2

ofert pracy

  • Visscher-Caravelle Automotive Group jest międzynarodową firmą o globalnym zasięgu produkującą dywaniki i maty samochodowe. Nasze zakłady produkcyjne znajdują się w Polsce, Australii, Meksyku, Chinach i Malezji a biura sprzedaży w Holandii, Australii, Wielkiej Brytanii, Francji, Stanach Zjednoczonych i Chinach. Główny zakład produkcyjny zlokalizowany jest w Grudziądzu. Wyroby z tego zakładu trafiają do ...

  • - wykonywanie prac rozładunkowo - załadunkowych - prowadzenie dokumentacji magazynowej - inwentaryzacje okresowe - obsługa wózka jezdniowego - dbanie o porządek i czystość w magazynie - uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi - minimum 1 rok doświadczenia w pracy na stanowisku magazyniera - obsługa komputera - bardzo dobra organizacja pracy - dyspozycyjność

do góry