POLTEL

Łódź, łódzkie

Branża / kategoria:
IT - Hardware
Liczba pracowników:
18
Adres WWW:

Prezentacja firmy

Krótka informacja o firmie:

Firma POLTEL – dostawca kompleksowych, zaawansowanych technologicznie rozwiązań do budowy i modernizacji sieci telekomunikacyjnych i teleinformatycznych z 20-letnim doświadczeniem na rynku i ugruntowaną pozycją wśród klientów

POLTEL

1 - 3 z 3

ofert pracy

  • Jeśli jesteś gotów: Aktywnie zdobywać klientów Rozwijać dynamicznie sprzedaż Przygotowywać oferty handlowe i prowadzić negocjacje na różnych szczeblach Osiągać sukcesy wytrwałą pracą Wymagania: Doświadczenie min. 2 lata w sprzedaży do klienta biznesowego produktów technicznych (preferowane) Umiejętność prowadzenia rozmów z osobami na różnych szczeblach zarządzania w firmie Zapał do pracy i wytrwałość ...

  • Obowiązki: Tworzenie, rozwój, wdrażanie strategii sprzedaży internetowej (w tym e-commerce) oraz opracowywanie nowych propozycji i rozwiązań, Zarządzanie sprzedażą internetową Analiza zachowania klientów na stronie, rekomendowanie, wdrażanie i rozwój rozwiązań mających na celu wzrost wolumenu sprzedaży Online Wymagania: Minimum dwuletnie doświadczenie w tworzeniu i rozwoju sprzedaży internetowej oraz ...

  • Zadania: Przygotowywanie ofert Dobór produktów na podstawie dokumentacji/ zapytań Wsparcie techniczne działań i projektów handlowych Uczestnictwo w szkoleniach technicznych producentów Propagowanie wiedzy o oferowanych produktach i rozwiązaniach Oferujemy: Długotrwałe, stabilne zatrudnienie Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Możliwość rozwoju własnych kompetencji UMOWĘ O PRACĘ w pełnym ...