Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości S.A.

Katowice, śląskie

Branża / kategoria:
Media i Wydawnictwa
Liczba pracowników:
150
Adres WWW:

Grupa PTWP, dynamicznie rozwijająca się firma medialna, wydawca czasopism (m.in. „Nowy Przemysł”, „Rynek Zdrowia”, „Rynek Spożywczy”, „Farmer”), wydawca portali internetowych (m.in. wnp.pl, rynekzdrowia.pl, portalsamorządowy.pl, www.farmer.pl, portalspozywczy.pl), organizator branżowych konferencji na czele z Europejskim Kongresem Gospodarczym

1 - 2 z 2

ofert pracy

  • Zakres obowiązków: - nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z partnerami zewnętrznymi - przygotowanie i realizacja kampanii promocyjnych w portalach - aktywna sprzedaż płatnych dostępów do treści w portalach oraz udziału w konferencjach - zarządzanie bazą danych, weryfikacja i aktualizacja Gwarantujemy: - ciekawą i odpowiedzialną pracę w firmie medialnej o ugruntowanej pozycji rynkowej - przyjazną i twórczą ...

  • Oferujemy: 1. Satysfakcjonujące zarobki 2. Stabilne miejsce zatrudnienia - umowa o pracę 3. Możliwości rozwoju zawodowego 4. Pracę w młodym, prężnym zespole Wymagania: Jeśli spełniasz 3 poniższe punkty, a dzień zaczynasz od przeglądania pinteresta, to aplikuj do nas. 1. Zdolności graficzne 2. Kreatywność i doświadczenie w projektowaniu graficznym 3. Dobra znajomość obsługi programów: Photoshop, Illustrator, Adobe ...

Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości S.A. podobne wyniki wyszukiwania: