Polski Gaz S.A.

Sosnowiec, śląskie

Branża / kategoria:
Inne
Liczba pracowników:
60
Adres WWW:

Polski Gaz S.A. jest dystrybutorem gazu płynnego: propanu i butanu. Dzięki szerokiej sieci dystrybucyjno-sprzedażowej, własnemu terminalowi gazowemu w Sosnowcu, naszym profesjonalnym przedstawicielom handlowym oraz wieloletniemu doświadczeniu na krajowym rynku gazowym, dostarczamy gaz na terenie całego kraju, zawsze na czas i na dogodnych dla naszego klienta warunkach.

Oferujemy produkty zawsze dostosowane do potrzeb naszych klientów: gaz do zbiorników przydomowych i przemysłowych, autogaz dla stacji paliw, butle turystyczne o różnych pojemnościach, butle z propanem-butanem technicznym oraz butle napędowe dla wózków widłowych. Wszystkie dostarczane przez nas produkty przechodzą rygorystyczną kontrolę jakości i spełniają wszelkie wymogi w zakresie bezpieczeństwa.

1 - 3 z 3

ofert pracy

  • Poszukujesz nowych wyzwań? Chcesz współuczestniczyć w rozwoju firmy będącej jednym z liderów na polskim rynku w branży paliw płynnych? Polski Gaz S.A. daje taką możliwość Koordynator stacji napełniania butli i transportu w Oddziale Góra Kalwaria Do zadań na stanowisku należeć będzie: Nadzór i kontrola nad pracą podległych pracowników stacji napełniania butli i transportu Nadzór i kontrola nad ...

  • PRACOWNIK PRODUKCJI

    Główne obowiązki: Obsługa linii technologicznej - napełnianie butli gazowych Załadunek i rozładunek samochodów dostawczych Kontrola i segregacja butli gazowych Wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej dyspozycyjność, samodzielność, dokładność oraz dobra organizacja pracy dojazd do pracy we własnym zakresie Oferujemy: umowę o pracę w pełnym wymiarze ...

  • Polski Gaz S.A. z siedzibą w Warszawie Oddział w Sosnowcu zajmuje się przeładunkiem, dystrybucją i magazynowaniem gazu płynnego. OPERATOR FRONTÓW PRZEŁADUNKOWYCH GAZU PŁYNNEGO Miejsce pracy: Sosnowiec Region: Śląskie Główne obowiązki: Obsługa stanowisk załadunkowych i rozładunkowych autocystern i cystern kolejowych Obsługa armatury i urządzeń kontrolno-pomiarowych Bieżąca kontrola wszystkich urządzeń i ...