Pojazdy Szynowe Pesa Bydgoszcz S.A

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Branża / kategoria:
Ochrona osób i mienia
Liczba pracowników:
2000
Adres WWW:

Prezentacja firmy

Pojazdy Szynowe Pesa Bydgoszcz S.A.

1 - 3 z 3

ofert pracy

  • Opis stanowiska pracy: Prowadzenie analizy rynku dostawców i konkurencyjności ofert, Budowanie długofalowej strategii zakupowej, Kwalifikowanie, ocena i audytowanie dostawców, całościowe zarządzanie procesem ich wyboru, Pozyskiwanie nowych źródeł dostaw, Prowadzenie negocjacji z dostawcami, Współtworzenie i opiniowanie umów pod kątem warunków handlowych, Planowanie i realizacja zakupów w oparciu o plany ...

  • Opis stanowiska pracy: wykonywanie prac ślusarskich montaż galanterii na pojeździe (półki, fotele, poręcze) wygłuszanie ścian bocznych montaż podłóg i wyłożeń ścian zabudowa kabin montaż sufitów i izolacji Wymagamy: wykształcenia zawodowego (zasadnicze, średnie techniczne) umiejętności wykonywania prac ślusarskich i/lub stolarskich umiejętności wykonywania prac montażowych Oferujemy: zatrudnienie w oparciu ...

  • Zadania: badania nieniszczące VT, PT, MT, UT modułów, konstrukcji i wózków nowobudowanych pojazdów, badania NDT modernizowanych wózków i wagonów osobowych, badania NDT złączy spawanych, zestawów kołowych, sworzni, wieszaków oraz innych elementów drobnych. Wymagania: wykształcenie wyższe (preferowane mechaniczne), uprawnienia: NDT, VT2, PT2, MT2, UT2, umiejętność czytania rysunku technicznego, znajomość zagadnień ...