PMJ Structural Engineering Sp. z o.o. Sp.k.

Wroclaw, dolnośląskie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Budownictwo
Liczba pracowników:
12
Adres WWW:
http://www.pmj.pl

Prezentacja firmy

Biuro projektowe PMJ specjalizuje się w projektowaniu przemysłowych konstrukcji stalowych w tym w szczególności dla przemysłu ciężkiego, energetycznego, motoryzacyjnego i zakładów obróbki drewna, ale także projektowaniu konstrukcji żelbetowych głównie infrastrukturalnych jak tunele czy mosty. Projekty wykonywane są od koncepcji przez projekty budowlane po dokumentację warsztatową z wykorzystaniem oprogramowania 3D BIM jak Dlubal RFEM, Sofistik i Tekla Structures.

Odbiorcą usług biura projektowego PMJ jest rynek europejski, a do końcowych klientów należą takie firmy jak ABB, , Audi, BMW, Daimler, DB, Shell, ThyssenKrupp i wiele innych.

Firma PMJ obecnie zatrudnia 15 osób.

Biuro projektowe PMJ oferuje możliwości pełnego rozwoju zawodowego od stanowiska kreślarza po samodzielnego projektanta zarówno w zakresie projektowania konstrukcji stalowych jak i żelbetowych. Wszyscy pracownicy uczestniczą w procesie zarządzania firmą i mają wpływ na jej rozwój oraz udziały w zyskach. W siedzibie firmy jest zorganizowana sala odpoczynku z dartem, bilardem, ping pongiem, workiem bokserskim, ergo wiosłami i fotelem masującym oraz kącikiem do ćwiczeń siłowych.

PMJ Structural Engineering Sp. z o.o. Sp.k.

Nie znaleziono żadnych ofert pracy

do góry