P.H. Agroskład Sp. j.

Ujazd, łódzkie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Handel hurtowy i detaliczny
Liczba pracowników:
106
Adres WWW:
http://www.agrosklad.com.pl

Prezentacja firmy

Przedsiębiorstwo Handlowe „AGROSKŁAD" zostało założone w 1990 r. w Ujeździe.
Od początku istnienia jesteśmy podmiotem z wyłącznie polskim kapitałem. Przez lata działalności zdobyliśmy znaczącą pozycję rynkową i miano rzetelnego i solidnego partnera. Początkowo jako punkt sprzedaży detalicznej wraz z upływem lat rozwinęliśmy się w prężną, wielobranżową firmę oferującą towary na terenie całej Polski jak i poza granicami kraju. Wszystkie nasze działania zmierzają do tego aby jak najbardziej kompleksowo odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów.
Zakres działalności firmy jest bardzo szeroki – można u nas kupić materiały budowlane, materiały wykończeniowe, chemię budowlaną, nawozy mineralne, środki ochrony roślin, maszyny i ciągniki rolnicze oraz części zamienne. We wszystkich tych branżach jesteśmy wiodącym dystrybutorem na rynku polskim. Oprócz zróżnicowanej oferty handlowej dysponujemy również środkami transportu oraz sprzętem do załadunku i rozładunku towarów. Dzięki wykwalifikowanemu personelowi działającemu w terenie i na miejscu oraz wieloletniemu doświadczeniu i stabilnej pozycji na rynku oferujemy naszym klientom atrakcyjne i kompleksowe warunki współpracy starając się w jak największy stopniu zaspokoić ich indywidualne potrzeby.
Centrala firmy znajduje się w Ujeździe ale dynamicznie rozwijają się również nasze oddziały w Tuszynie i Łowiczu. Ciężka, wytrwała praca, budowanie zaufania i lojalność naszych klientów jest dominantą naszego sukcesu. Kładziemy silny nacisk na relacje z klientami w codziennych kontaktach. Naszą dewizą od zawsze jest solidność, fachowość i zaufanie co przy wieloletnim doświadczeniu, profesjonalnym podejściu do klienta oraz stale powiększającym się zespole stacjonarnych i mobilnych handlowców stanowi gwarancję intensywnego rozwoju.
Firma angażuje się w działalność charytatywną i kulturalną, jest sponsorem inicjatyw lokalnych, klubu sportowego, uczestnikiem akcji prospołecznych i charytatywnych.
Nasza efektywność jest więc konsekwencją stałego rozwoju, umiejętnego zarządzania, doświadczenia i elastyczności w podejmowaniu trudnych decyzji. Wieloletnie doświadczenie i zgrany zespół pracowników w połączeniu z otwartością firmy na nowe rynki i nowe kierunki rozwoju dają perspektywy rozwoju na przyszłość i odnoszenie sukcesów w kolejnych latach.

P.H. Agroskład Sp. j.

Nie znaleziono żadnych ofert pracy

do góry