Patrono

Warszawa, mazowieckie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Nieruchomości
Liczba pracowników:
1
Adres WWW:

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zajmująca się doradztwem w dziedzinie obrotu nieruchomościami. Codziennie pomagamy naszym klientom zmagać się z dylematami dotyczącymi różnego typu transakcji na rynku nieruchomości.

Nazwę firmy Patrono zaczerpnęliśmy od łacińskiego Patronus – to znaczy opiekun, obrońca, ponieważ naszym priorytetem we współpracy jest dobro klienta i ochrona jego interesów. Lata doświadczeń, niezliczone ilości odwiedzonych mieszkań, setki przeprowadzonych negocjacji sprawiły, że staliśmy się „ekspertami pierwszego kontaktu” w dziedzinie nieruchomości.

Fundamentem naszej firmy jest zgrany zespół, który ceni wartości nieodzowne w prowadzeniu rzetelnej działalności, takie jak profesjonalizm, odpowiedzialność czy zaangażowanie. Tym co nas wyróżnia jest sposób budowania relacji z klientami. Nie tylko wsłuchujemy się w ich potrzeby i dobieramy dla nich najlepsze rozwiązania, ale także chętnie dzielimy się swoją wiedzą i staramy się w przystępny sposób wyjaśniać wszelkie wątpliwości. Największą radość sprawia nam zadowolenie klientów, a nasze wspólne sukcesy dodają nam energii i motywują nas do podejmowania kolejnych wyzwań.

Patrono

Nie znaleziono żadnych ofert pracy

do góry