P. U. Hetman

Warszawa, mazowieckie

Branża / kategoria:
Recykling
Liczba pracowników:
50
Adres WWW:

Regionalna Instalacja Przetwarzania Odpadów Komunalnych działająca na terenie Warszawy i woj. Mazowieckiego od 2000 roku.

1 - 3 z 3

ofert pracy

  • BRYGADZISTA

    Nadarzyn, mazowieckie

    Opis stanowiska: Osoba zatrudniona na w/w stanowisku w naszej firmie będzie odpowiedzialna za: nadzór nad brygadą organizacja i koordynacja pracy podległych pracowników koordynacja i ustalanie praca na sortowni z kierownictwem przestrzeganie zasad BHP Wymagania: min. 2 lata doświadczenia obowiązkowość , sumienność , dyspozycyjność Oferujemy: zatrudnienie na umowę o pracę, konkurencyjne wynagrodzenie, pracę w ...

  • Opis stanowiska: Osoba zatrudniona na stanowisku operatora koparki i ładowarki lub koparko-ładowarki w naszej firmie będzie odpowiedzialna za: Dbanie o stan techniczny sprzętu Praca na placu i w hali przetwarzania odpadów polegająca na przewożeniu i przeładowywaniu odpadów. Załadunki i rozładunki przyjeżdżających samochodów Praca na ładowarkach 12 i 20 tonowych oraz koparkach z chwytakiem Praca na ...

  • Dyspozytor

    Zakres obowiązków: Obsługa wagi zakładowej; Informowanie kierowców o miejscach dostaw na terenie zakładu i sposobie poruszania się po terenie; Utrzymanie porządku na bazie w wybranych miejscach; Kontrola kierowców wjeżdżających i wyjeżdżających na bazę pod względem BHP; Przekazywanie odpowiednich dokumentów kierowcom; Prowadzenie dokumentacji dostaw i wywozów; Kontrola ładunków i rodzaju wywożonych ...