Michalczewski Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Transport pasażerski
Liczba pracowników:
460
Adres WWW:
http://www.michalczewski.pl

Prezentacja firmy

Firma transportowa Adama Michalczewskiego została założona w 1973 roku. W początkowej fazie rozwoju firmy, ukierunkowanej wyłącznie na transport ładunków, jej zakres działania był jedynie krajowy.

W 1989 roku firma Internationale Transport Spedition Adam Michalczewski, rozpoczęła przewozy w transporcie międzynarodowym oraz uruchomiła dział spedycji międzynarodowej.

W 1994 roku przedsiębiorstwo rozpoczęło świadczenie usług przewozowych w regularnej komunikacji miejskiej w Radomiu. Adam Michalczewski stał się prekursorem w dziedzinie prywatnych przewozów pasażerskich w komunikacji miejskiej w Polsce.

W 2003 roku firma ITS A. Michalczewski uruchomiła swój warszawski oddział i rozpoczęła świadczenie usług przewozowych w regularnej komunikacji miejskiej w Warszawie.

W 2015 roku firma Michalczewski Sp. z o.o. rozpoczyna realizację 10-letniego kontraktu w zakresie przewozów pasażerskich komunikacji publicznej we Wrocławiu!

Michalczewski Sp. z o.o.

1 - 2 z 2

ofert pracy

  • Pracownik Stacji Paliw

    Wrocław, dolnośląskie

    Firma Michalczewski Spółka z o.o. oferuje pracę na stanowisku: Pracownik Stacji Paliw Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław Opis stanowiska: Pracownik Stacji Paliw Wymagania: zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta osiąganie celów sprzedażowych dbanie o odpowiednią ekspozycję towarów zajmowanie się pracami porządkowymi na terenie stacji paliw przyjmowanie dostaw towarów zgodnie z obowiązującymi ...

do góry