Metkom

Dębica, podkarpackie

Branża / kategoria:
Inne
Liczba pracowników:
70
Adres WWW:

W branży działamy od ponad 20 lat, konsekwentnie pracując na obecną pozycję. Zdobyte doświadczenie umożliwia nam profesjonalną odpowiedź na każdą potrzebę rynku. Centrala naszej firmy znajduje się w Dębicy. Równorzędnie działają jeszcze trzy oddziały. Oddział Rzeszów mieści się przy strategicznej trasie wylotowej Rzeszów-Warszawa. Drugi znajduje się w Specjalnej Strefie Ekonomicznej Euro-Park Mielec. Trzeci w Sędziszowie Małopolskim oraz czwarty w Radomiu.

Metkom

1 - 4 z 4

ofert pracy

  • Opis stanowiska pracy 1.Odbieranie surowców wtórnych i innych odpadów z miejsc składowania oraz transport wózkiem widłowym w wyznaczone miejsce2.Obsługa wózka widłowego Oferujemy: 1.Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o światowej renomie2.Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wyników3.Możliwość awansów wewnętrznych4.Nie posiadasz uprawnień na wózki widłowe? Nie ma sprawy , przeprowadzamy pełne ...

  • Zatrudnimy operatora maszyny do cięcia złomu. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie wykonywała prace związane : z sortowaniem złomu, cięciem złomu, załadunek, rozładunek złomu. Oferujemy: Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie. Atrakcyjne wynagrodzenie. Możliwość awansów wewnętrznych. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny: 696 405 143 Wymagania: Zmianowy system pracy. Dokładność ...

  • Pracownik na danym stanowisku będzie odpowiedzialny za: kompleksową obsługę firm w zakresie odbioru surowców wtórnych (w tym makulatury, folii i tworzyw sztucznych), złomów i innych odpadów analizę i monitoring rynku odpadów i surowców wtórnych ustalanie tras i harmonogramów odbiorów rozwój kontaktów handlowych z nowymi oraz istniejącymi kontrahentami Oferujemy: interesującą pracę w dynamicznie ...

  • Kierowca kat. C+E

    Sędziszów Małopolski, podkarpackie

    Opis stanowiska pracy: Praca od pn - pt Trasy krajowe Umowę o pracę na czas nieokreślony Atrakcyjne wynagrodzenie Terminowo wypłacane pensje System premiowy Nowoczesna flota pojazdów (Euro5/Euro6) Auto przypisane do kierowcy Wymagania: prawo jazdy kat. C+E, aktualne orzeczenie psychologiczne oraz lekarskie, kurs na przewóz rzeczy, mile widziane doświadczenie na tego typu zestawach