Marketing Investment Group S.A.

Kraków, małopolskie

Branża / kategoria:
Sprzedaż - Dystrybucja
Liczba pracowników:
2000
Adres WWW:

Jesteśmy polską Firmą o zasięgu międzynarodowym. Od ponad 25 lat z sukcesem działamy w branży odzieżowo-obuwniczej. Jesteśmy właścicielem takich marek jak: Sizeer, 50 Style, Timberland, Symbiosis i up8. Siecią ponad 200 sklepów docieramy do klientów w Polsce, Niemczech, Czechach, Słowacji, na Litwie, na Łotwie oraz w Rumunii tworząc miejsca pracy dla ponad 1,5 tys. osób.

1 - 3 z 3

ofert pracy

  • Asystent ds. kadr

    31-871 Kraków, małopolskie

    Twoje zadania: • wsparcie działu kadr w administracji biurowej, • tworzenie i uzupełnianie akt osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami, • weryfikacja dokumentów pracowniczych, • przygotowywanie dokumentów do archiwizacji, • współpraca z podległymi jednostkami firmy. Od kandydata oczekujemy: • sumienności i dokładności w wykonywaniu zadań, • znajomości pakietu MS Office, • umiejętności pracy w zespole, • mile widziane ...

  • Doradca Klienta Salonu Umbro, Futura Outlet

    Kraków/Modlniczka, małopolskie

    Jeśli jesteś komunikatywna/y, łatwo nawiązujesz kontakty, jesteś odpowiedzialna/y i uśmiechnięta/y. Praca z drugim człowiekiem sprawia Ci przyjemność. Lubisz sprzedawać. Cenisz sobie stabilność i chcesz pracować ze znanymi markami, aplikuj do nas. :) Co możemy Ci zaoferować: - stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - elastyczny grafik - pakiet sportowy - zniżki na produkty we wszystkich naszych salonach ...

  • Doradca Klienta Salonu Sizeer

    Zakopane, małopolskie

    Team Sizeer to różnorodność osobowości, pomysłów oraz nieszablonowe podejście do Klienta. Szukamy osób, dla których sneakery i autentyczność są tak samo ważne, jak dla nas. Jeśli jesteś energiczny, lubisz kontakt z ludźmi i chcesz z nami rozwijać kulturę sneakerową – czekamy na Twoje CV! Co możemy Ci zaoferować: - stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - elastyczny grafik - pakiet sportowy - zniżki na ...