MAHLE Polska Sp. z o.o.

Krotoszyn, wielkopolskie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Motoryzacja
Liczba pracowników:
3000
Adres WWW:
http://www.pl.mahle.com/mahle_poland/pl/home_pl

Prezentacja firmy

MAHLE to jeden z największych światowych dostawców w branży motoryzacyjnej w obszarach komponentów silnikowych, filtracji, elektryki, mechatroniki i zarządzania termicznego. Zatrudniając około 77 000 pracowników w ponad 170 zakładach produkcyjnych oraz dysponując szesnastoma wielkimi centrami badawczo-rozwojowymi dążymy do tego, aby w pełni zadowolić naszego klienta. Dzięki pracy zespołowej łączymy istniejące technologie z innowacyjnymi rozwiązaniami, opracowujemy inżynierskie pomysły oraz wyznaczamy nowe standardy. Przyczyniamy się także do poprawy klimatu poprzez redukcję emisji dwutlenku węgla (CO2) oraz zmniejszenie zużycia paliwa w co drugim pojeździe na świecie.

MAHLE w Polsce posiada zakłady w trzech lokalizacjach –Ostrów Wielkopolski, Krotoszyn i Wrocław. Nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma MAHLE Behr z Ostrowa Wielkopolskiego produkuje moduły chłodzenia silnika, chłodnice, chłodnice powietrza doładowanego, skraplacze, parowniki, które dostarczane są bezpośrednio na linie montażowe samochodów wiodących producentów.

Własne centrum rozwojowo - badawcze, dostęp do najnowszych osiągnięć i technologii pozwala wzbogacić ofertę firmy MAHLE Behr z Ostrowa Wielkopolskiego o nowoczesne, światowej jakości wyroby dostosowane do klientów. Zespół inżynierów odnosi sukcesy w zakresie przełomowych rozwiązań m.in.: skraplacza opartego na technologii rurki zwijanej, który został laureatem globalnej nagrody Premier Automotive Contribution to Excellence. Pracownicy R&D pracują nad rozwiązaniami wdrażanymi w zakładach MAHLE na świecie. Dzięki pracy zespołowej wszystkich funkcji takich jak R&D, jakość, produkcja, supply chain i logistyka, lean management koncern odnosi sukcesy, stawiając sobie za cel wyprzedzenie oczekiwań klientów.

MAHLE Polska Sp. z o.o. wytwarza następujące produkty: tuleje cylindrowe dla samochodów ciężarowych i osobowych, tuleje wielkogabarytowe, zestawy cylindrowo tłokowe (zestawy naprawcze), prowadnice zaworowe, wkładki tłokowe, tłoki i zawory. Wykwalifikowany personel, duże doświadczenie, wiedza zawodowa i wysokie standardy jakościowe tworzą podstawę, aby dorównać wysokim, specyficznym wymaganiom naszych klientów.

MAHLE Shared Services Poland Sp. z o. o. we Wrocławiu zajmuje się obsługą grupy MAHLE w obszarach procesów IT oraz finansów. W strukturze IT odpowiadamy za wsparcie MAHLE IT na poziomie europejskim w takim zakresie jak: zarządzanie aplikacjami ERP oraz innymi systemami, Service Desk IT oraz utrzymanie infrastruktury IT. W ramach wsparcia struktur w obszarze finansów SSC realizujemy głównie zadania dla MAHLE w Niemczech, Czechach i Hiszpanii.

Jeden pracodawca. Wiele wyzwań. Dołącz do naszego zespołu.
Aktualne oferty pracy dostępne są na stronie www.pl.mahle.com w zakładce kariera.

MAHLE Polska Sp. z o.o.

Nie znaleziono żadnych ofert pracy

do góry