Madu Sc Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Sprzedaż - Dystrybucja
Liczba pracowników:
20
Adres WWW:
http://www.112it.pl

Prezentacja firmy

Szanowni Państwo,
spółka MADU SC funkcjonuje na rynku dostawców sprzętu IT od 2002 roku.

Jesteśmy partnerem handlowym HP, NetApp, Fujitsu, Intel oraz Check Point, a w zakresie software’u również Microsoft, VMware, Veeam, Citrix, Symantec, CA i Red Hat. Ponadto w ofercie firmy znajdą Państwo produkty takich producentów jak IBM, Lenovo, EATON, Brocade, Cisco, APC, F-Secure oraz Eset.

Oferujemy obsługę całego procesu wyposażenia firmy w architekturę serwerowo-storage’ową: od audytu infrastruktury i diagnozy problemu lub potrzeb klienta, poprzez dostarczenie nowego rozwiązania i jego wdrożenie, aż po serwis i obsługę posprzedażową. Dzięki magazynom zlokalizowanym w całej Europie, możemy skrócić czas oczekiwania na dostawę z kilku tygodni do kilku dni. W swojej ofercie posiadamy także opcje do linii produktowych, które nie są już dostępne w oficjalnym kanale sprzedaży.

Od lutego 2012 r. realizujemy projekt „Akademia Innowacyjnych Rozwiązań IT” (AIRIT). W Akademii stworzyliśmy przestrzeń do wymiany wiedzy i informacji pomiędzy dostawcami rozwiązań oraz ich użytkownikami i praktykami biznesu. To także miejsce promocji konkretnych usług i technologii.

Spółka MADU SC jest właścicielem portalu www.112it.pl promującego najnowsze rozwiązania z dziedziny serwerowej - serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony.

Madu Sc Sp. z o.o.

Nie znaleziono żadnych ofert pracy

do góry