Madu Sc Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Sprzedaż - Dystrybucja
Liczba pracowników:
20
Adres WWW:
http://www.112it.pl

Prezentacja firmy

Szanowni Państwo,
spółka MADU SC funkcjonuje na rynku dostawców sprzętu IT od 2002 roku.

Oferujemy obsługę całego procesu wyposażenia firmy w architekturę serwerowo-storage’ową: od audytu infrastruktury i diagnozy problemu lub potrzeb klienta, poprzez dostarczenie nowego rozwiązania i jego wdrożenie, aż po serwis i obsługę posprzedażową.

Jesteśmy partnerem handlowym wiodących na rynku producentów sprzętu i oprogramowania m.in. Lenovo, Microsoft, HP, CISCO czy Fujitsu.

Nasza siedziba od stycznia 2018 roku znajduje się w Suchym Dworze pod Wrocławiem.

Spółka MADU SC jest właścicielem portalu 112it[.]pl promującego najnowsze rozwiązania z dziedziny serwerowej - serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony.

Madu Sc Sp. z o.o.

1 - 2 z 2

ofert pracy

  • Firma MADU - właściciel portalu 112it pl - specjalizuje się w dostarczaniu, wdrażaniu i utrzymywaniu zaawansowanych rozwiązań IT. Od wielu lat dostarczamy bezpieczne, wydajne i innowacyjne rozwiązania serwerowe w oparciu o portfolio największych liderów branży serwerowej. Aktualnie szukamy kandydata na stanowisko: INŻYNIER SPRZEDAŻY (SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY IT) Opis stanowiska: Inżynier sprzedaży to osoba ...

  • Firma MADU SC - właściciel portalu 112it .pl - specjalizuje się w dostarczaniu, wdrażaniu i utrzymywaniu zaawansowanych rozwiązań IT. Od wielu lat dostarczamy bezpieczne, wydajne i innowacyjne rozwiązania serwerowe w oparciu o portfolio największych liderów branży. Aktualnie szukamy kandydata/kandydatki na stanowisko: KIEROWNIK DZIAŁU LOGISTYKI I MAGAZYNU Główne zadania: - nadzór nad realizacją dostaw do ...

Madu Sc Sp. z o.o. podobne wyniki wyszukiwania:

do góry