LT Serwis Sp. z o.o. Sp. k.

Poznań, wielkopolskie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Nieruchomości
Liczba pracowników:
30
Adres WWW:
http://WWW.LTSERWIS.COM.PL

Prezentacja firmy

Firma LT Serwis Sp. z o.o. Sp. K. świadczy kompleksowe usługi w nowoczesnych budynkach biurowych, hotelowych oraz przemysłowych o zróżnicowanym charakterze, obejmujących: zarządzanie budynkami, Help Desk, Call Center, obsługa instalacji technicznych.

W zakresie obsługi technicznej w sposób profesjonalny czuwamy nad eksploatacją, naprawami i konserwacją wszystkich urządzeń i systemów, w tym instalacji elektrycznej, sanitarnej, HVAC, przeciwpożarowej, kontroli dostępu, sygnalizacji włamania i napadu, CCTV, BMS. Kierujemy gospodarką energetyczną.

Dbamy by wszystkie wykonywane przez nas prace zostały precyzyjnie udokumentowane dzięki wprowadzaniu odpowiednich procedur odpowiadających charakterystyce zarządzanego budynku.

Poza działalnością w zakresie obsługi technicznej zajmujemy się również prowadzeniem procesu inwestycyjnego związanego z aranżacjami powierzchni.

Nasza działalność obejmuje również wykonawstwo instalacji automatyki oraz niskoprądowych. W tej branży działamy już od wielu lat i braliśmy udział w wielu znaczących inwestycjach.

Jesteśmy skuteczni w działaniu i jednocześnie optymalizujemy procesy i koszty związane z naszą pracą poprzez właściwą jej organizację, utrzymanie odpowiedniego poziomu specjalizacji oraz dostępu do niezbędnych informacji i środków pomocniczych. Nasz wysoko wykwalifikowany, młody zespół, jest wspierany przez doświadczonych inżynierów, których wiedza została już wielokrotnie wykorzystana.

LT Serwis Sp. z o.o. Sp. k.

Nie znaleziono żadnych ofert pracy

do góry