lookSfera

Warszawa, mazowieckie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Sprzedaż - Dystrybucja
Liczba pracowników:
20
Adres WWW:
http://www.looksfera.pl/

Prezentacja firmy

lookSfera powstała z pasji. Z pasji do tworzenia rzeczy niestandardowych, zaskakujących i pięknych, z pasji do poszukiwań nowych i niebanalnych rozwiązań estetycznych. Niezależnie od tego, czy przedmiotem, nad którym pracujemy, jest kubek firmowy czy zwykła ulotka informacyjna.
Według nas nic nie daje przyzwolenia na bylejakość.
Sama estetyka bez solidnego wsparcia "technologicznego" to za mało. lookSfera to miejsce zetknięcia dwóch światów: artystów-projektantów i techników-doradców. To miejsce, gdzie spotyka się nieograniczona wyobraźnia z rzeczywistością. Wszystko po to, by zaproponować Państwu nietuzinkowy przedmiot reklamowy ze szkła, porcelany, tkaniny, papieru czy metalu.

lookSfera

1 - 1 z 1

ofert pracy

  • Sales Manager

    Warszawa, mazowieckie

    lookSfera tworzy rzeczy niestandardowe, zaskakujące i piękne :) To pracowania niebanalnych upominków firmowych, indywidualnie projektowanych ze szkła, metalu, tkaniny czy kartonu. To miejsce, gdzie spotyka się nieograniczona wyobraźnia z rzeczywistością. Obecnie do naszego Zespołu szukamy osoby na stanowisko: Sales Manager Obowiązki: analiza dotychczasowej oferty, sugestie zmian stworzenie nowej bazy kontaktów ...

do góry