Kordis Sp. z o.o.

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Agencja pracy tymczasowej
Liczba pracowników:
30
Adres WWW:
http://www.kordis.pl

Prezentacja firmy

Kordis Sp. z o.o. jest młodą i nowoczesną firmą oferującą profesjonalne rozwiązania z zakresu rekrutacji pracowników, leasingu pracowniczego oraz pracy tymczasowej. Działamy na rynku europejskim jako Agencja Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP wpisana na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6315.
Naszym głównym zadaniem jest pozyskiwanie wykwalifikowanych pracowników i delegowanie ich do pracy na terenie unii europejskiej. Współpracujemy z polskimi i międzynarodowymi firmami reprezentującymi różne branże i profile działalności. Prowadzimy rekrutację w ramach:
• Zatrudnienia zewnętrznego (outsourcing pracowniczy, praca tymczasowa, praca kontraktowa)
• Leasingu pracowniczego (wynajem pracowników na rzecz innych podmiotów gospodarczych)
• Klasyczna rekrutacja i selekcja w oparciu o indywidualne potrzeby Klientów
Nasza firma posiada płaską strukturę organizacyjną co pozwala nam na elastyczne i szybkie dopasowanie się do oczekiwań Klienta. Dzięki temu w odpowiedzi na obecną sytuację na rynku pracy łączymy profesjonalny dobór pracownika z obniżeniem kosztów działalności kontrahentów. Kierując się indywidualnymi potrzebami klienta analizujemy kulturę organizacyjną panującą w poszczególnych firmach i dbamy o odpowiedni dobór kandydatów. Staramy się stworzyć jeden współgrają-cy organizm złożony z Pracodawcy i Pracownika. Dzięki takiemu działaniu Firma zyskuje wykwalifikowanego pracownika, który jest oddany pracy w której rozwija swoje umiejętności i kwalifikacje zawodowe. Natomiast pracownik dzięki pozyskanej pracy poprawia swoją sytuację zawodową , domową oraz życiową.
Proponowani przez nas kandydaci to specjaliści i menadżerowie z różnych dziedzin, osoby otwarte na nowe wyzwania, zmotywowane, i łatwo adaptujące się do nowych warunków pracy. Współpracujemy także z osobami prowadzącymi własną działalność gospodarczą oraz wykonujemy rekrutację masową, mającą na celu pozyskanie dużej liczby pracowników niższego szczebla o podobnych kwalifikacjach. Ponadto poprzez dobór prestiżowych partnerów medialnych jesteśmy na bieżąco z informacjami z zakresu HR, jak również pozyskujemy najlepszych pracowników, którzy pracują nad rozwojem naszej oferty.
Dzięki fachowej obsłudze naszych pracowników, wsparciu i nienagannej organizacji pracy, nasze biuro wciąż poszerza grono zadowolonych klientów oraz partnerów zagranicznych. Wszystko to przyczynia się do owocnej i efektywnej współpracy, czego wynikiem jest tylko sprawdzone, legalne i bezpiecznie zatrudnienie.

Kordis Sp. z o.o.

Nie znaleziono żadnych ofert pracy

do góry