KOKOworld

Kraków, małopolskie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Internet - E-Commerce - Nowe Media
Liczba pracowników:
15
Adres WWW:
http://www.kokoworld.pl

Prezentacja firmy

KOKOworld to krakowska marka odzieżowa, która tworzy ubrania z wyjątkowych, ręcznie robionych tkanin w różnych zakątkach świata. Rękodzielników, którzy przygotowują dla nas materiały znamy osobiście, a nasze projekty zamieniamy w ubrania w lokalnej szwalni w samym sercu Europy czyli pod Krakowem.

W projektach stawiamy na energię, oryginalność, wysoką jakość i autentyczność. Materiały i akcesoria sprowadzamy z Afryki, Azji i Ameryki Południowej. Ubrania KOKOworld projektujemy w Krakowie i szyjemy u lokalnych małopolskich krawców. Działamy według zasad sprawiedliwego handlu wspierając lokalne inicjatywy rękodzielnicze.

Znasz naszą markę i marzysz o pracy w branży Fair Trade Fashion, ale masz inny pomysł na na rozwój swojej kariery? Napisz do nas!

KOKOworld

1 - 1 z 1

ofert pracy

  • Czujesz, że Facebook to twój drugi dom? Znasz Instagrama i lubisz układać nowe tablice na Pintereście? Kręci Cię temat podróży, mody bądź Fair Trade? Jeśli masz do tego odrobinę wolnego czasu oraz dużo pozytywnej energii do działania w dynamicznym i bardzo różnorodnym zespole to idealnie się składa. Szukamy właśnie Ciebie do zasilenia naszego grona działu Social Media! Czym będziesz się u nas zajmował ...

do góry