Kazaro Wołoszyn sp. j.

Tarnowskie Góry, śląskie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Sprzedaż - Dystrybucja
Liczba pracowników:
2
Adres WWW:
http://www.kazaro.pl

Prezentacja firmy

Kazaro przedstawia zupełnie nowe oblicze, określa generalny kierunek, którego celem jest kompleksowa obsługa nowo otwieranych gabinetów, salonów celebrujących piękno zarówno ciała jak i włosów. Jesteśmy znani z profesjonalizmu, kreatywności oraz innowacyjnych rozwiązań.

Dzięki naszemu doświadczeniu doskonale doradzamy w zakresie ekskluzywnego wyposażenia salonów kosmetycznych, fryzjerskich. Zajmujemy się wykonywaniem najwyższej jakości realistycznych wizualizacji 3D. Tworzymy wyjątkowe, zaawansowane wizualizacje P

Rzeczywistość wymaga od każdego nas dbałości o piękno. Coraz bardziej świadomie dbamy więc o swoje włosy i skórę. Chcemy, by nasze ciało współistniało z duchem i otoczeniem. Stajemy się świadomymi estetami. Odczuwając potrzebę harmonii i znak czasów urządzamy i wyposażamy rzeczywistość piękna.

Produkty Kazaro kierujemy do właścicieli salonów fryzjerskich, kosmetycznych, SPA i tych, którym bliskie jest również piękno przedmiotu. Nasze produkty są niebanalne, nowoczesne i komfortowe, a także proste w obsłudze i przyjazne w użytkowaniu. Dodatkowo wybór spośród wielu wzorów i kolorów umożliwia stworzenie salonu we własnym wymarzonym stylu. Jesteśmy profesjonalistami w działaniu i kontakcie z Klientem. Szanujemy jego czas i cieszymy się, że nam zaufał. Uczciwie realizujemy wszystkie transakcje. Posiadamy sklep internetowy połączony z systemem ratalnym lub leasingiem dzięki któremu możliwe jest kupno naszych produktów na raty, załatwiając wszystkie formalności z poziomu naszego sklepu internetowego. Prezentujemy nasze produkty na międzynarodowych targach oraz wyposażamy w nie firmy i szkoły o profilu fryzjerskim i kosmetycznym. Szczycimy się nienaganną opinią i dobrą jakością produktów. Na życzenie Klienta organizujemy szkolenia z zakresu pracy na naszych urządzeniach kosmetycznych . W każdej chwili pozostajemy otwarci na propozycję współpracy oraz pytania Klientów.

Kazaro Wołoszyn sp. j.

Nie znaleziono żadnych ofert pracy

do góry