Jake Vision Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Media - Sztuka - Rozrywka
Liczba pracowników:
10
Adres WWW:

Prezentacja firmy

Jake Vision działa na rynku produkcji telewizyjnej, reklamowej, nagrań promocyjnych, managementu zespołów muzycznych oraz wydawnictw muzycznych i książkowych. Wszystkie nasze produkcje zawsze cieszyły się bardzo wysoką oglądalnością, często znajdując się na pierwszych pozycjach w swoim czasie antenowym. Sukcesy naszych programów to przede wszystkim zasługa bardzo doświadczonego zespołu.
Każda nasza produkcja – program telewizyjny, reklama, film korporacyjny – powstaje
w oparciu o optymalne potrzeby i zasoby Partnerów. Wszystkie nasze produkcje są realizowane w najwyższej dostępnej technologii.
Pracujemy dla wielu stacji telewizyjnych, w kraju i za granicą, międzynarodowych korporacji oraz domów mediowych. Doskonała współpraca oparta na dostarczaniu kompleksowych usług, od kreacji, poprzez realizację, rozwiązywanie pojawiających się wyzwań, pozostając atrakcyjnymi cenowo. Wszystkie nasze produkcje są realizowane przez międzynarodowy zespół, który posiada ogromne doświadczenie i wiedzę na temat polskich i zagranicznych trendów przy realizacji zarówno programów telewizyjnych, jak i kampanii reklamowych.
Obecnie produkujemy między innymi programy: Bake Off Ale Ciacho, Wyspa Przerwania, Milionerzy. Firma z sukcesem zrealizowała również programy :Must Be The Music. Tylko Muzyka“, „Hell's Kitchen – Piekielna Kuchnia“ oraz „Top Chef, „Shopping Queen“, „Przygarnij mnie”, „Tajemniczy składnik”. „Polska Oczami Orła“, „Polski Wynalazek 2013“, „Polski Wynalazek 2014“ oraz „U-rodzinki“. Ponadto firma wyprodukowała wiele programów o charakterze rozrywkowym: „Got to dance. Tylko taniec”, „Coś tu się kroi“.
Jake Vision zajmuje się również wydawnictwem autorskich książek oraz DVD, jak również kompleksowymi kampaniami reklamowymi i filmami promocyjnymi. Specjalizujemy się także w kompleksowej obsłudze zespołów muzycznych, LemON jako wydawca i manager.


Jake Vision Sp. z o.o.

Nie znaleziono żadnych ofert pracy

do góry