Inventpower Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Elektronika - Elektrotechnika
Liczba pracowników:
7
Adres WWW:
http://www.inventpower.com/

Prezentacja firmy

Spółka powstała w celu zaspokajania rosnących wymagań klientów w zakresie zapewnienia ciągłości prowadzenia biznesu. Oferujemy usługi w zakresie audytów, ekspertyz, doradztwa, projektowania, dostaw, realizacji i serwisu systemów zasilana gwarantowanego oraz pozostałych elementów infrastruktury krytycznej, niezbędnej dla ciągłego funkcjonowania biznesu.

Naszą misją jest dostarczanie systemów zasilania niezbędnych dla ciągłości aplikacji krytycznych, poprzez zapewnienie najbardziej innowacyjnych i optymalnych rozwiązań. Prowadzenie przez nas opieki serwisowej jest dla naszych klientów dodatkową wartością, która daje poczucie bezpieczeństwa.

Na przestrzeni ostatnich lat pracownicy spółki brali udział w projektowaniu, realizacji i obsłudze systemów chroniących największe przedsięwzięcia Data Center w Polsce. Nasze doświadczenia to ponad 30 MVA zainstalowanej mocy UPS i kilkaset ton baterii akumulatorów.

Nasza wiarygodność finansowa została zweryfikowana przez instytucje badawcze i potwierdzona stosownymi tytułami i certyfikatami.
Na podstawie przeprowadzonej przez wywiadownię gospodarczą Dun & Bradstreet Poland analizy wskaźników finansowych i moralności płatniczej Inventpower Sp. z o.o. uzyskała najwyższą ocenę stabilności, za co został przyznany jej Certyfikat Wiarygodności Biznesowej za rok 2013, 2014, 2015, 2016.

Inventpower Sp. z o.o.

Nie znaleziono żadnych ofert pracy

do góry