InPost S.A.

Kraków, małopolskie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Transport - Spedycja
Liczba pracowników:
500
Adres WWW:
http://inpost.pl

Prezentacja firmy

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą kurierską, której wizytówką jest wyjątkowa usługa niedostępna u innych – Paczkomaty. Stawiamy na nowoczesność i rozwiązania zapewniające jak największy komfort naszym klientom. Obecnie funkcjonuje ponad 4800 Paczkomatów na terenie całej Polski a ich liczba stale się powiększa!

Obecnie w InPost skupiamy się na działalności e-commerce, w szczególności obsłudze logistycznej paczkomatów i usługach kurierskich dla Klientów sklepów internetowych.

Nasz cel? Sprawić, że będziemy partnerem logistycznym dla wszystkich sklepów internetowych w Polsce.

Co oferujemy?

Chcemy zaoferować Ci coś więcej niż tylko stabilne zatrudnienie. InPost to dziś ogromna firma, ale naszą siłą na zawsze pozostanie duch startupu. Nie znajdziesz u nas korporacyjnego zadęcia, chwalimy się nieformalną atmosferą jaka u nas panuje. Jesteśmy elastyczni i ciągle szukamy nowych możliwości rozwoju i doskonalenia naszych usług, dzięki czemu i Ty masz możliwość rozwoju swoich kompetencji. Nie stoimy w miejscu i wiemy, że Ty również tego nie chcesz – przed Tobą wiele okazji, by uczestniczyć w ciekawych projektach, brać udział w szkoleniach czy skorzystać z wielu perspektyw rekrutacji wewnętrznej (w pierwszej kolejności stawiamy na naszych pracowników!).

InPost S.A.

Nie znaleziono żadnych ofert pracy

do góry