iBinder Polska

Kraków, małopolskie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
IT - Software - Usługi
Liczba pracowników:
10
Adres WWW:
http://www.ibinder.pl

Prezentacja firmy

iBinder to cyfrowy segregator oparty na chmurze, przeznaczony dla budownictwa, posiadający już ponad 200,000 użytkowników w Europie. iBinder rozwiązuje wiele problemów z którymi spotykają się budowniczy oraz zarządcy nieruchomości i jest przy tym tak prosty w obsłudze, że każdy może rozpocząć używanie systemu od razu, nawet bez szkolenia. iBinder został stworzony przez budowlańców dla budowlańców.

Firma technologii IT ma swoją główną siedzibę w Szwecji a sieć sprzedaży i wsparcia technicznego sytemu jest rozwijana w Europie wspólnie z partnerami franczyzowymi.

Główne wartości iBinder to autonomia, prostota, uczciwość, równość, lojalność, wzajemność.

Nasze wartości są fundamentem naszego biznesu. Kierują tym co i jak robimy. Do tego stopnia, że wpisaliśmy je do naszych umów z wszystkimi, którzy z nami pracują w Szwecji i na świecie.

Unikalność systemu iBinder polega na jego prostocie, dostępności oraz wsparciu udzielanym klientom przez cały okres pracy z systemem. Sukces rynkowy jest oparty na ludziach dzielących wartości iBinder w pracy i w kontaktach z naszymi klientami.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.ibinder.pl

iBinder Polska

1 - 3 z 3

ofert pracy

  • Czy sprzedaż jest twoją pasją?Znasz swoje możliwości, potrafisz analizować informacje i sam/sama ocenić szansę jaka stoi przed tobą.Chcesz i lubisz pracować na własny rachunek ale potrafisz też współdziałać i osiągać to co najlepsze w pracy zespołowej.Czy cenisz sobie niezależność? Czego oczekujemy: Musisz mieć doświadczenie w sprzedaży Doświadczenie w sprzedaży IT jest mile widziane Doświadczenie w ...

  • Doradca Techniczno-Handlowy

    Kraków, małopolskie

    Twoja praca Jako doradca techniczno-handlowy będziesz odpowiedzialna/odpowiedzialny za kontakty z klientami i użytkownikami systemu iBinder. Nowi klienci muszą wiedzieć jak nasz system może pomóc oszczędzić czas i koszty, zwiększyć bezpieczeństwo i dokładność realizowanych inwestycji. Użytkownicy cenią sobie prostotę systemu iBinder, ale czasem potrzebują wsparcia w jaki sposób wykorzystać go w ich ...

do góry