Hotel Rezydencja

Piekary Śląskie , śląskie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Turystyka - Hotelarstwo - Katering
Liczba pracowników:
50
Adres WWW:
http://www.rezydencja.slask.pl

Prezentacja firmy

Rezydencja Luxury Hotel**** to czterogwiazdkowy butikowy hotel, znajduje się na północ od centrum Katowic. Hotel posiada 68 komfortowo urządzonych pokoi w tym 2 ekskluzywne apartamenty
Na swoim koncie ma coraz więcej nagród i wyróżnień, w tym te najważniejsze w branży:
Tytuł Hotel Roku HRS 2015 oraz Biznesowy Hotel Roku HRS 2015 otrzymany w prestiżowym konkursie organizowanym przez HRS, Forbes i WirtualnaPolska. Best Hotel Award 2013 i 2014 - to prestiżowa nagroda w branży hotelarskiej przyznawana w 45 kategoriach regionalnych i ogólnopolskich; Tripadvisor Travellers Choice 2015 a także Tripadvisor Certificate of Excellence 2015 Certyfikat Doskonałości TripAdvisor to wyznacznik jakości, a zarazem ceniona przez całą branżę nagroda potwierdzająca najwyższe standardy.
Restauracja Rezydencja Luxury Hotel**** cieszy się coraz większym uznaniem Gości, również tych o najbardziej wysublimowanym smaku. Z najwyższym wyróżnieniem w postaci 3 Poziomek, znalazł się w autorskim przewodniku Magdy Gessler po najlepszych restauracjach w Polsce. W ramach tegorocznej edycji plebiscytu Poland 100 Best Restaurants otrzymaliśmy prestiżowe 3 Widelce Grand Award, a nasz Szef Kuchni zdobył tytuł Najlepszego Szefa Kuchni w Południowej Polsce.
Rezydencja Luxury Hotel**** to stabilna finansowo firma, osiągająca ponadprzeciętne wyniki w swojej branży, lider rynku hotelarskiego na Śląsku.

Hotel Rezydencja

Nie znaleziono żadnych ofert pracy

do góry