Horyzont Projekt Tomasz Więcek

Mysłowice, śląskie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Doradztwo - Konsulting
Liczba pracowników:
6
Adres WWW:
http://www.hprojekt.pl/

Prezentacja firmy

Horyzont Projekt to dynamicznie rozwijająca się firma konsultingowa, prowadzona przez ekspertów, posiadających ponad 10 letnie doświadczenie w uzyskiwaniu dotacji oraz ich rozliczaniu. Oferta firmy skierowana jest do sektora prywatnego, pozarządowego (fundacje, stowarzyszenia) jak i samorządowego. Firma jest blisko klientów, gdy poszukują dotacji oraz gdy rozliczają projekty przy udziale środków: Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego, Małopolskiego czy Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko. W latach 2007-2013 pozyskaliśmy dla naszych klientów ponad 300 mln zł. Aktualne informacje o firmie można znaleźć na firmowym Facebook'u.

W nowej perspektywie dotacyjnej na lata 2014-2020, Horyzont Projekt pozyskał środki finansowe na realizacje projektów w zakresie opieki żłobkowej, przedszkolnej oraz pracy z osobami niepełnosprawnymi (ponad 200 mln zł). W nowej siedzibie firmy w Mysłowicach (ul. Mikołowska 29) tworzymy zespół projektowy do rozliczania tych projektów oraz do przygotowywania nowych. Obecnie w biurze pracuje 7 osób.

Horyzont Projekt Tomasz Więcek

1 - 1 z 1

ofert pracy

  • Konsultant ds. funduszy europejskich będzie odpowiedzialny za: Pozyskiwanie i weryfikację dokumentów i danych niezbędnych do rozliczenia projektu, dbanie o kompletność, poprawność i właściwe oznakowanie dokumentacji projektowej. Dbanie o prawidłową realizację działań zgodnie z harmonogramem projektu, monitorowanie wskaźników projektowych. Rozliczanie dotacji (przygotowanie wniosków o płatność w systemie ...

do góry