Homeglobal.com

Warszawa, mazowieckie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Agencja pracy tymczasowej
Liczba pracowników:
300
Adres WWW:
http://homeglobal.com/pl/

Prezentacja firmy

Homeglobal.com to serwis, który pomaga rozwinąć karierę w branży sprzedaży bezpośredniej. Dzięki globalnemu zasięgowi i współpracy z polskimi oraz zagranicznymi firmami, homeglobal.com daje szansę na imponujące zarobki.
Poszukujemy osób dynamicznych i kreatywnych, którym zapewnimy cykl niezbędnych szkoleń aby mogli osiągać swoje cele. Doceniamy zaangażowanie i zdolności sprzedażowe. Dla Naszych Klientów świadczymy usługi na najwyższym poziomie odpowiadające ich potrzebom.
Jeśli chcesz rozpocząć karierę w strukturach firmy stale rozwijającej się na rynkach międzynarodowych jest to praca dla Ciebie!

Homeglobal.com

1 - 1 z 1

ofert pracy

  • Co oferujemy? Pracę w młodym i dynamicznym zespole Możliwość rozwoju w dużej i międzynarodowej firmie Podstawę + wysokie prowizje od sprzedaży Elastyczny grafik Luźną atmosferę Pakiet przyjemności – owoce we wtorki, cola w piątki, fotel do masażu i masa innych atrakcji Dużo szkoleń i coachingów Prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport Czego oczekujemy? Otwartości w budowaniu relacji z klientami ...

do góry