HiTec Film Sp. z o.o.

Piaseczno, mazowieckie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Produkcja
Liczba pracowników:
10
Adres WWW:
http://hitecfilm.com

Prezentacja firmy

HiTec Film Sp. z o.o. jest nowoczesną firmą produkcyjno-dystrybucyjną działającą w branży opakowań foliowych. Obsługujemy przede wszystkim firmy z branż: mięsnej i drobiarskiej a także firmy z branży higienicznej i farmaceutycznej.

Nasza firma jest nowocześnie zarządzaną spółką w której pracownicy są najważniejszym elementem, a sympatyczna atmosfera w firmie sprawia, że postawione zadania wykonujemy z pełnym zaangażowaniem i satysfakcją.

W ostatnim okresie firma poczyniła duże inwestycje, które zwiększają potencjał możliwości produkcyjnych.

Pracujemy z dużymi krajowymi i zagranicznymi odbiorcami, liderami w swoich branżach, którzy zapewniają nam ciągłość produkcji a dzięki temu rozwój i stabilność zatrudnienia.

HiTec Film Sp. z o.o.

1 - 2 z 2

ofert pracy

  • Przedstawiciel handlowy – region woj. południowe.Miejsce pracy: region południe(woj. podkarpackie, świętokrzyskie, śląskie, opolskie, dolnośląskie) Zakres Obowiązków: Pozyskiwanie nowych Klientów i monitorowanie działań konkurencji; poprzez bieżącą analizę rynku; Prezentacja i udzielanie informacji na temat produktów firmy; Sporządzanie ofert oraz negocjowanie warunków handlowych z klientami; Bezpośrednie ...

  • Kontroler Jakości (produkcja opakowań foliowych)

    Drwalew k Grójec, Góra Kalwaria, Piaseczno, mazowieckie

    Poszukujemy Kandydatów na stanowisko Specjalista / Asystent Działu Jakości Zadania: Sprawdzanie jakości materiałów w oparciu o zamówienia i dokumentację techniczną; Kontrola procesu produkcyjnego (sprawdzanie jakości surowców,półproduktów i produktów powstających w trakcie procesu produkcji); Wystawianie dokumentów jakościowych; Zarządzanie procesem reklamacji. Wymagania: Średnie techniczne lub wyższe o ...

do góry