Grupa Termovent Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Sprzedaż - Dystrybucja
Liczba pracowników:
15
Adres WWW:
http://www.termovent.pl

Prezentacja firmy

Nasza firma specjalizuje się w dystrybucji produktów mających zastosowanie w technice grzewczej, sanitarnej i wentylacyjnej (HVAC).
Nasi dostawcy to renomowani producenci z zakładami produkcyjnymi zlokalizowanymi głównie w Europie Zachodniej. Stawiając na jakość dystrybuowanych przez nas produktów, bardzo starannie dobieramy naszych kontrahentów, tak żeby końcowy produkt trafiający do naszego klienta spełniał najwyższe jakościowe wymagania. Aktywnie zarządzamy czasami i wolumenami dostaw, posiadamy dobrze zorganizowaną gospodarkę magazynową, dzięki czemu nasi klienci mogą liczyć na terminową obsługę, mimo częstych trudności z dostępnością towarów bezpośrednio u producenta.
Grupa Termovent zapewnia indywidualne podejście do klienta, a znajomość lokalnego rynku połączona z doświadczeniem naszego zespołu w zakresie znajomości produktów i branży pozwala świadczyć nasze usługi na najwyższym poziomie. Nasze zoptymalizowane działania gwarantują naszym klientom oraz partnerom terminowość dostaw przy zachowaniu wysokiej jakości produktów.

Zadowolenie klienta jest naszym niezwykle istotnym czynnikiem.
Cel ten staramy się osiągnąć za pomocą następujących środków:

- gwarancja dokładności dostawy;
- dostawy na czas (just-in-time);
- budowanie więzi i dobrych kontaktów z klientami;
- rzetelność w stosunku do klientów;
W naszym rozwoju stawiamy na rozbudowę naszej oferty o najlepsze jakościowo produkty oraz poszerzanie naszej obecności na kolejnych rynkach.

Grupa Termovent Sp. z o.o.

1 - 2 z 2

ofert pracy

  • Asystent Działu Handlowego

    Poznań, wielkopolskie

    Zadania: prowadzenie dokumentacji związanej ze sprzedażą i zamówieniami, przygotowywanie ofert handlowych, przygotowywanie zestawień sprzedaży, analiz i raportów, kontakt z klientami oraz współpraca z handlowcami zewnętrznymi, prowadzenie i kontrola CRM, zadania administracyjno - biurowe. Wymagania: wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe (także studenci), preferujemy osoby zarówno z wieloletnim ...

  • Zadania: prowadzenie rozmów handlowych aktywne poszukiwanie klientów doradztwo techniczne w doborze produktów analizę rynku oraz monitoring działań konkurencji współpraca z działem sprzedaży i marketingu prezentacja oferty produktu oraz przygotowywanie i przedstawianie ofert dla klientów negocjacja warunków zawieranych transakcji dbanie o budowanie i utrzymywanie więzi z istniejącymi klientami ...

do góry