Fundacja Sarigato

Kraków, małopolskie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Organizacje pozarządowe - Wolontariat
Liczba pracowników:
10
Adres WWW:
http://sarigato.org/

Prezentacja firmy

Innowacyjność, profesjonalizm, nowoczesne narzędzia, które pozwalają "pomagać przy okazji" oraz efekty - właśnie na to stawiamy w naszych działaniach. Jesteśmy grupą młodych, zaangażowanych ludzi, mamy głowy pełne pomysłów, a dzięki Tobie i Twojemu wsparciu możemy je realizować!

Fundacja Sarigato powstała w 2011 roku, by zmieniać świat. Zbyt górnolotnie? Teraz już nie. Zaczęło się od planu znalezienia domu dla jednego porzuconego Psiaka. Plan ocalenia jednego psiego życia błyskawicznie przerodził się w ogólnopolską akcję poświęconą bezdomnym zwierzętom.

Jednak dopiero się rozpędzamy! Naszą wiedzę i doświadczenie chcemy wykorzystać by pomóc także Dzieciom z domów dziecka oraz biednych rodzin. We wrześniu 2016 roku uruchamiamy nowy projekt "SZKOŁA 3.0", którego misją jest stworzenie szansy na lepszy start poprzez naukę programowania i robotyki. Dzięki temu projektowi młodzi ludzie będą mogli szybko znaleźć dobrze płatną pracę.

Tworzymy kampanie społeczne, prowadzimy projekty we współpracy z firmami (National Geographic, State Street, ABB) pozyskujemy granty. Pomagamy tym, którzy sami nie potrafią prosić o pomoc ponieważ #ŁączyNasIdea.

Fundacja Sarigato

1 - 1 z 1

ofert pracy

  • Koordynator Projektu

    Kraków, 31-226, małopolskie

    Fundacja Sarigato już trzeci rok prowadzi projekt Szkoła 3.0, w którym wspiera w usamodzielnianiu się potrzebujących osób przez naukę programowania i robotyki. Wierzymy, że wyjście z trudnego środowiska to nie przypadek, to wybór. Chcemy, żeby taki wybór miało każde potrzebujące dziecko w Polsce. Szukamy kogoś, kto wierzy w to samo, co my. Przez trzy lata Szkoła 3.0 dumnie wspierała dzieciaki z Krakowa i ...

do góry