Fooz

Katowice, śląskie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Internet - E-Commerce - Nowe Media
Liczba pracowników:
2
Adres WWW:
http://fooz.pl

Prezentacja firmy

Agencja Fooz istnieje na rynku od 2012r. Rozpoczynaliśmy jako studio graficzne projektując identyfikacje wizualne, składając publikacje drukowane i realizując outdoorowe kampanie reklamowe. Pracowaliśmy dla takich firm jak BP, Międzynarodowe Targi Poznańskie, Silesia City Center czy Mera. Jesteśmy członkami Stowarzyszenia Twórców Grafiki Użytkowej.

Obecnie, skręciliśmy w stronę web'a i na tym skupia się 80% naszej pracy. Specjalizujemy się w Wordpressie, na którym budujemy zarówno proste strony jak i rozbudowane serwisy internetowe - dla klientów z Polski i zagranicy. Mamy własny dział developerski, który w równym stopniu co dział graficzny dba o estetykę i dopracowuje detale naszych prac.

Jesteśmy małym, rodzinnym zespołem, pracującym w domowej (dosłownie) atmosferze. Laczki w pracy obowiązkowe ;)

Fooz

1 - 1 z 1

ofert pracy

  • Poszukujemy osoby, która zasili nasz zespół na stanowisku senior web designer i będzie zajmować się: projektowaniem dopracowanych, estetycznych layout'ów budowaniem stron w oparciu o Wordpress od czasu do czasu projektowaniem materiałów do druku czy identyfikacji wizualnej Główne narzędzia pracy to pakiet Adobe i Wordpress. Szukamy osób młodych i nieprzeciętnych, pasjonujących się projektowaniem ...

Fooz podobne wyniki wyszukiwania:

do góry